У Черкасах п’яний водій влаштував погоню

Погоня у Черкасах серед білого дня: п`яний водій тікав від патрульних

Погоня у Черкасах серед білого дня: п`яний водій тікав від патрульних25 травня під час патрулювання вулиці Генерала Момота інспектори побачили автомобіль, що порушував Правила дорожнього руху.Водій під час поворотів не вмикав покажчики та маневрував на дорозі. На вимогу патрульних зупинитися керманич не відреагував та лише пришвидшився.Полісмени почали переслідувати автомобіль та неодноразово попереджати водія про відповідальність через гучномовець.Порушника зупинили у дворі будинку по вулиці Лесі Українки. Чоловік поводився агресивно, мав явно виражені ознаки алкогольного сп’яніння, а також наніс поліцейському тілесні ушкодження під час затримання.Пройшовши процедуру освідування виявилось, що у водія рівень алкоголю перевищує допустиму норму 0,2 проміле у 8,5 разів і становить – 1,7 проміле.На черкащанина інспектори склали 2 проколи за статтями 130 КУпАП (керування ТЗ у стані сп’яніння) та 122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку).Транспортний засіб евакуювали на штрафмайданчик.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Sunday, 27 May 2018

25 травня під час патрулювання вулиці Генерала Момота інспектори побачили автомобіль, що порушував Правила дорожнього руху.
Водій під час поворотів не вмикав покажчики та маневрував на дорозі. На вимогу патрульних зупинитися керманич не відреагував та лише пришвидшився. Про це повідомляє патрульна поліція Черкаської області.

Полісмени почали переслідувати автомобіль та неодноразово попереджати водія про відповідальність через гучномовець.
Порушника зупинили у дворі будинку по вулиці Лесі Українки. Чоловік поводився агресивно, мав явно виражені ознаки алкогольного сп’яніння, а також наніс поліцейському тілесні ушкодження під час затримання.
Пройшовши процедуру освідування виявилось, що у водія рівень алкоголю перевищує допустиму норму 0,2 проміле у 8,5 разів і становить – 1,7 проміле.


На черкащанина інспектори склали 2 проколи за статтями 130 КУпАП (керування ТЗ у стані сп’яніння) та 122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку).


Транспортний засіб евакуювали на штрафмайданчик.

Травень 27, 2018 в 16:22 / Переглядів: 626

Теми: Суспільство,Черкащина