Золотоніський маслоробний комбінат пройшов міжнародний сертифікаційний аудит

15 травня ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» отримав  Міжнародний сертифікат зі Швейцарії, що підтверджує високий рівень якості та безпечності продуктів, які випускає та реалізує  підприємство. Про це йдеться на офіційному сайті міста.

«Food Safety System Certification 22000 є надійною схемою аудиту та сертифікації системи менеджменту безпеки харчових продуктів в харчовому ланцюзі постачань, яка заснована на стандартах ISO, визнаних на міжнародному рівні. Сертифікатом FSSC 22000:2015 наше підприємство підтвердило, що всі вимоги системи безпечності управління харчових продуктів виконуються і, відповідно, вся готова продукція є якісною та безпечною для людини. Це дає нам можливість укладати угоди з багатьма країнами, а також дотримуватися вимог низки міжнародних роздрібних мереж і провідних харчових брендів», — зазначив Генеральний директор ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» Владислав Кулініч.

В Україні таку атестацію пройшли всього декілька підприємства, серед них – золотоніське. Сертифікат враховує не лише якість продукції, а й якість сировини, відповідні вимоги до зберігання, пакування, перевезення продукції, умови праці на підприємстві, контроль за безпекою на виробництві, дотримання екологічних норм. Саме тому покупці в будь-якій країні світу можуть купувати продукцію Золотоніського маслоробного комбінату та бути не лише задоволені її смаком, а й мати певність у високій якості молочних продуктів. За минулий рік золотоніські молочні продукти експортували в 29 країн світу. На ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» вже давно існує державна система безпечності управління якості  харчових продуктів. Яка була впроваджена в березні 2012 року спеціалістами ДП «Черкасистандартметрологія». Окрім того, з 10 січня 2016 року ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» має право на експорт своєї продукції до країн Євросоюзу.

«Золотоніський маслоробний комбінат» сертифікувала Швейцарська компанія SGS – світова компанія, яка сертифікує 140 країн світу. При роботі із зарубіжними партнерами, інспектори зазначеної компанії проводять аудит партії продукції, яку експортують, для маслоробного – це щоденна практика.

Отриманий сертифікат є гарантією якості продукції при партнерстві з іноземними компаніями. Ще рік назад підприємство вперше пройшло перевірку FSSC 22000, до того мали сертифікати ISO. Однак, на досягнутому не зупиняються – удосконалюють не лише якість своєї продукції, а й щоразу долають нові щаблі аудиту та сертифікації.

Окрім того, на комбінаті сертифікують і працівників для підвищення кваліфікації та удосконалення умінь. Крім внутрішньої сертифікації та підтримання рівня обізнаності персоналу, допомагають розширювати кругозір працівників комбінату Всеукраїнські компанії, що спеціалізуються на цільових семінарах та майстер-класах. Кожний підрозділ підприємства має змогу безкоштовно отримати право розвиватися, удосконалюватися та досягати не лише командних, а й персональних професійних перемог.

І поки вся Україна тільки збирається у Європу, ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» уже давно став європейським виробником, сучасним та іміджевим роботодавцем, Всеукраїнським лідером серед підприємств-харчової промисловості.

Травень 21, 2018 в 14:42 / Переглядів: 1475

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина