Прокуратура подала 9 позовів по розірванню договорів оренди навчальних закладів

З початку року прокуратура спрямувала до суду  56 заяв, які стосувалися відновлення прав дітей. Загальна сума відшкодування по цих заявах становить понад 11 мільйонів гривень. Про це під час брифінгу повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури області Валентина Колчіна, передає Про все.

Зокрема, прокуратурою було виявлено порушення при закупівлі товарів та послуг для дітей, їхнього оздоровлення та харчування.

Також за втручання прокуратури області було скасовано 6 рішень, якими місцева влада обмежила дітей в праві на харчування. Внесено 9 позовних заяв про визнання недійсними договорів оренди приміщень закладів освіти.

Так Верховним Судом вже було визнано недійсним договір ЦДЮТ з приватним підприємцем, який облаштував в приміщенні установи освіти магазин одягу.

Окрім того для відновлення прав закладів освіти на землю та майно, якого вони були незаконні позбавленні рішеннями місцевих влад, до судів було спрямовано 4 кримінальні справи. Одна з таких справ — оскарження рішення Звенигородської міської ради щодо припинення відділом освіти права користування землею навчальним закладом. В подальшому планувалося передати цю землю приватному орендарю.

Загальна вартість майна та землі, які були втрачені закладами освіти становить близько 7 мільйонів гривень.

Травень 17, 2018 в 07:49 / Переглядів: 345

Теми: Події,Суспільство,Черкащина