Черкащанин вихвалявся на камеру поневоленням військових ЗСУ (відео)

48-річного Миколу Кравченка із села Юрпіль Маньківського району батьки вигнали з дому й відмовилися від нього. Воює на боці сепаратистів у складі так званого ПВК "Вагнер". Понад 10 років просидів у в'язницях. У селі залишилися хворий батько й брат. Мати померла 5 років тому. На могилу до неї їхати не захотів. В лютому цього року Соснівським райсудом заочно засуджений до 12 років позбавлення волі. На відео злочинець вихваляється поневоленням військових ЗСУ. Захопив їх під виглядом звільнення з полону.

Posted by Сергій Радченко on Monday, 14 May 2018

Жителя Черкащини заочно засудили до 12 років позбавлення волі. Раніше судимий чоловік зрадив Вітчизну і воює на боці терористів. Про це у Фейсбук написав журналіст Сергій Радченко. 

48-річного Миколу Кравченка із села Юрпіль Маньківського району батьки вигнали з дому й відмовилися від нього. Воює на боці сепаратистів у складі так званого ПВК “Вагнер”. Понад 10 років просидів у в’язницях.

У селі залишилися хворий батько й брат. Мати померла 5 років тому. На могилу до неї їхати не захотів. В лютому цього року Соснівським райсудом заочно засуджений до 12 років позбавлення волі.
На відео злочинець вихваляється поневоленням військових ЗСУ. Захопив їх під виглядом звільнення з полону.

Травень 14, 2018 в 22:23 / Переглядів: 563

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина