На Черкащині під час перевірки навчального комплексу виявлено низку порушень

Cranky Little Girl — Image by © Wolfgang Flamisch/Corbis

Набуття чинності постанови Уряду щодо скасування дії мораторію на проведення планових заходів державного нагляду (контролю), зокрема перевірок щодо дотримання санітарного законодавства, безпеки та якості харчових продуктів, робить можливим вчасно запобігати вчиненню порушень у цій сфері.

Так, в ході планової перевірки Надточаївського навчального виховного комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради Черкаської області» Шполянським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області виявлено низку порушень законодавства у сфері безпечності та якості харчових продуктів. Про це йдеться на сайті відомства.

За результатами перевірки закладу подано припис щодо усунення виявлених недоліків. Спільно з керівництвом закладу до вирішення питання долучилась Надточаївська сільська рада. Розглянувши матеріали перевірки, на сесії сільської ради прийнято рішення про виділення навчальному виховному комплексу коштів з місцевого бюджету у сумі тридцять тисяч гривень для проведення поточного ремонту їдальні НВК. Ремонт заплановано провести до початку навчального року.

Травень 13, 2018 в 10:31 / Переглядів: 330

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина