Творці соціального проекту шукають бажаючих розпочати боротьбу з амброзією на території Черкащини

Соціальний проект “Амброзії.нет” пропонує розпочати боротьбу з небезпечною рослиною, зокрема на території Черкащини.

 

Як повідомляють творці проекту, він був створений з наступною метою:

– об’єднання однодумців з метою організації спільних заходів, спрямованих на знищення амброзії полинолистої,

– формування загальної карти територій, заражених амброзії полинолистої

– контролю за зменшенням кількості уражених ділянок.

Найбільш важливим аргументом на користь необхідності якісного внесення даних в базу даного сайту, є критичне зростання показників поширеності Амброзії на території України. Мітки з даними, відображені Вами на карті сайту, служать також сигналами для активізації компетентних державних служб і сприяють реалізації розроблених програм по боротьбі з амброзією полинолистою.

 

Як це працює:

“Сині мітки” – Ваше місце розташування і однодумців, які також готові знищити Амброзію на прилеглих територіях. Натиснувши на “Синю мітку”, Ви можете написати в ФБ автору мітки з метою координації для спільного видалення / контролю Амброзії на прилеглих територіях, зараженість яких може вплинути на Ваше здоров’я, а також на здоров’я Вашої сім’ї. Ставте свої локації “Сині мітки” поруч з будинком / роботою / зонами відпочинку або спорту / навчальними закладами ваших дітей або рідних.

“Червоні мітки” – ділянки, уражені виростає амброзії. ПЕРЕКОНЛИВЕ ​​ПРОХАННЯ!!! При ВСТАНОВЛЕННЯ Червоної мітки ЗАВАНТАЖУЙТЕ, будь ласка, ФОТО ураженої ділянки, залишайте на мітці зразкову ОПИС (наприклад, «уздовж дороги», «за будинком на пустирі», «на території заводу« № »і т.д.), ВКАЗУЙТЕ ПЛОЩУ зараженої території , а також Щільність зростання на 1 кв.м. за допомогою фільтра в розділі «Вказати щільність».

Після того, як територія буде очищена Вами і / або Вашими однодумцями, ви з легкістю зможете перевести мітку в статус очищені ( “Зелені мітки”), а також завантажити фото очищеного ділянки, привести його до обробки і т.д ..

Після того, як територія буде очищена відповідними державними службами, мітка буде переведена в статус очищені гос.службе ( “Помаранчеві мітки”).

При зміні статусу мітки автоматично з’являється дата такої зміни, вона зорієнтує, коли в останній раз проводилася очистка території. Це допоможе стежити за кожним зараженим ділянкою.

“Заражено” і “Очищено” – два статуси, які можна змінювати в залежності від реального стану ділянки. Дія по заміні статусу є власнику мітки.

Ознайомитися з картою уражених територій можна за посиланням https://ambrozii.net/

Травень 10, 2018 в 11:55 / Переглядів: 314

Теми: Суспільство,Черкащина