Тальнівська міська рада оприлюднила графік заходів, присвячених пам’ятним дням, що наближаються

Тальнівська міська рада запрошує усіх бажаючих взяти участь у святкових заходах, присвячених Дню пам’яті і примирення та 73-ій річниці перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні

8 травня:

9:00- 9:20 – панахида за жертвами Другої світової війни, молебень за захисниками Вітчизни, мир та злагоду в Україні в Свято Петропавлівському храмі.
09:00 – відкриття тематичної виставки фотоматеріалів, документів про тальнівчан, що були учасниками Другої світової війни( місце проведення – Тальнівський музей історії).
09:00 – відкриття книжкової експозиції та огляду літератури «Пам’ятаємо минуле заради майбутнього (місце проведення – Тальнівська центральна бібліотека).
19:45 – факельна хода містом від навчальних закладів до Пагорба Слави, присвячена Дню пам’яті і примирення та Дню перемоги над нацизмом в Другій світовій війні (ініціатор – Тальнівський будівельно-економічний коледж, за участю шкіл міста).
23:00 – всеукраїнська акція «Перша хвилина миру» присвячена підписанню Акту про беззастережну капітуляцію Німеччини та проголошення припинення вогню о 23:01 год. 1945 року (запалення пам’ятних свічок кожним, хто бажає долучитися до акції, в себе вдома та біля пам’ятника Невідомому Солдату та Пагорба Слави).

9 травня:

09:00 – мітинг-реквієм, присвячений 73-ій річниці перемоги над нацизмом в Другій Світовій війні (місце проведення – Пагорб Слави).

Травень 6, 2018 в 19:15 / Переглядів: 528

Теми: Події,Суспільство,Черкащина