Школярка з Умані постраждала в жахливій аварії

Поверталась додому, а потрапила до реанімації: 28 квітня  неповнолітній уманчанин, сів за кермо автомобіля та  спричинив дорожно-транспортну пригоду, в’їхавши  на великій швидкості в автівку служби таксі, яка в цей час рухалась по зустрічній смузі. Про це йдеться на сайті Вечірня Умань.

Внаслідок ДТП, 15-річна Вікторія Кукуріка, яка знаходилась в таксі отримала важку черпно-мозкову травму та  опинилась в реанімації у важкому стані. На разі, дівчина перебуває в комі  на штучній вентиляції легень.

Як повідомляють в Уманській поліції, 28 квітня за фактом ДТП відкрито кримінальне провадження проти неповнолітнього “водія”.

Рідні та близькі звертаються до небайдужих уманчан, за допомогою. Сім’я постраждалої дівчини потребує фінансової допомоги. Винуватці трагедії матеріальної допомоги рідним Вікторії не надали.

Номер картки матері:

Банк Аваль 4149500019425852 – Кукуріка Таміла Леонідівна.

Уманчани активно долучаються до збору коштів. Зокрема, уманчанин Анатолій Кучер,  виявивши в місті шахрая, який вдаючи, що потребує грошей на лікування, відібрав у псевдохворого кошти та перерахував на картку постраждалої дівчини.

Травень 5, 2018 в 09:22 / Переглядів: 2464

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина