В Україні шахраї крадуть гроші онлайн: розкрита нова схема

Шахраї, використовуючи особистість співробітника Держфіскальной служби, вимагають гроші у людей через додатокViber, повідомляє сайт Обозреватель.

Про це на своїй сторінці вFacebookповідомив Олександр Соколовський. Невідомі створили акаунт з ім’ям і фотографією глави Офісу великих платників податків ДФС Євгена Бамбізова і просять позичити $ 4,5 тис.

За словами Соколовського, він не єдиний, до кого надійшли подібні прохання.

“О 10 ранку дзвінок уже на мобільний. Набирає “Бамбизов”! З проханням. Маленьким, як для такого рівня, але дивним. Позичити 4,5 тис. $. До понеділка! При цьому не готівкою і не особисто, а на картку, яку вкажуть! В принципі зрозуміло, але обіцяю подумати, не відмовляю, їду на роботу. Там дістаю візитку Євгена Бамбизова, зв’язуюся з приймальнею і дізнаюся, що я сьогодні не перший, до кого від його імені звернулися!”, – розповідає Соколовський.

Скріншот листування

Facebook / Олександр Соколовський

Сам Євген Бамбізов також опублікував попередження про шахраїв, які діють від його імені.

“Дуже прошу всіх не вестися на ці провокації і ні в якому разі не платити ніяких коштів. Це сфабрикований аккаунт і номер, які не мають до мене ніякого відношення. Повідомляйте мені про такі випадки через месенджер ФБ, а також – ставте до відома поліцію” , – написав чиновник.

Травень 1, 2018 в 12:55 / Переглядів: 341

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Україна