Як можна отримувати і зарплату, і допомогу по безробіттю

Як можна отримувати і зарплату, і допомогу по безробіттю

 В службі зайнятості безробітним часто пропонують попрацювати на тимчасових роботах. При цьому з обліку не знімають, пишуть Сільські обрії.

Особливий дефіцит робочої сили в сезон відчувають сільськогосподарські підприємства. Вони подають заявки до Черкаського РЦЗ.

– Торік такою можливістю скористалися 32 роботодавці та залучили до тимчасових робіт 185 безробітних, – говорить Олександр Гриценко, директор РЦЗ. – Найчастіше такі роботи організовують підприємства переробної галузі та виробники сільськогосподарської продукції, але скористатися такою послугою служби зайнятості може будь-який роботодавець.

Служба зайнятості направляє працювати на підприємства безробітних громадян без зняття із обліку. Це дає можливість тимчасовому працівнику отримати і заробітну плату, і виплату допомоги по безробіттю.

Також є можливість укладати з безробітними строкові трудові договори до 180 календарних днів, як практикують сільгосптовариства.

– Разом з тим, керівники підприємств можуть придивитися до тимчасового працівника, та врахувати їхні здібності та особистісні якості при підборі кандидатів на постійну роботу, – каже Гриценко.

Квітень 30, 2018 в 11:13 / Переглядів: 473

Теми: Аналітика,Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина