Звенигородська прокуратура оскаржила позбавлення школи землі

Звенигородська прокуратура оскаржила позбавлення школи землі

Звенигородською місцевою прокуратурою оскаржено рішення органу місцевого самоврядування про припинення права постійного користування земельною ділянкою закладу освіти вартістю 7,35 млн. грн. Про це повідомляє «Нова Доба» з посиланням на прес-службу установи.

Звенигородською місцевою прокуратурою оскаржено у судовому порядку рішення Звенигородської міської ради про поділ земельної ділянки на якій розміщена Звенигородська спеціалізована школа №3 та припинення права постійного користування вказаною земельною ділянкою площею понад 2 га. та вартістю 7,35 млн. грн.

Так, міська рада в порушення вимог земельного законодавства та засад правового порядку незаконно розпорядилася землею навчального закладу, виключне право розпоряджатися якою має тільки Звенигородська районна державна адміністрація.

До цього, рішенням Звенигородської міської ради проведено поділ земельної ділянки під вказаним навчальним закладом на дві ділянки з метою виведення земельної ділянки площею 0,48 га з постійного користування закладу освіти та передачі її в довгострокову оренду суб`єктам господарювання.

Наразі в Господарському суді Черкаської області триває розгляд вищевказаного позову прокуратури.

Робота на напрямку захисту інтересів держави в сфері охорони дитинства є пріоритетним напрямком в діяльності Звенигородської місцевої прокуратури.

Квітень 30, 2018 в 09:43 / Переглядів: 374

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина