Черкащанин, який сів за кермо у нетверезому стані, хоче уникнути покарання завдяки нібито впливовим зв’язкам у прокуратурі

Ситуація трапилась у березні місяці. Тоді водій не заперечував, що був за кермом напідпитку зараз, вирішив позиватись на нібито неправомірні дії вчинені лейтенантом поліції та каже, що його побили патрульні.

Коли машину зупинили, чоловіка попросили вийти і пройти тест на вміст алкоголю в крові за допомогою приладу “Драгер”.  Згодом, черкащанина відвезли в наркодиспансер та третю міську лікарню, бо той на момент зупинки авто, був весь у крові та мав травми на обличчі хоч і казав, що лише подряпався. 


Опісля, чоловіка доставили до міськвідділу поліції для складання адміністративних матеріалів за статтями 173, 130 та 185 через керування авто у нетверезому стані, дрібне хуліганство і непокору поліції.

Натомість, вже у відділку, останній поводився зухвало і вдарив кайданками в обличчя патрульному. Інспектор з травмами середньої тяжкості був госпіталізований до лікарні.


Зрештою затриманий, заручившись впливовими зв`язками, поскаржився до прокуратури та Служби безпеки України, які мають дати відповідну оцінку діям поліціянта та порушника. За таких обставин, маємо віру, що всебічне розслідування буде неупередженим і справедливим, бо неприпустимою є ситуація, коли всупереч правовим нормам, п`яні водії-порушники залишаються на виході “сухими”.

П`яний та агресивний: з ким довелося мати справу черкаському патрульному

П`яний та агресивний: з ким довелося мати справу черкаському патрульномуСитуація трапилась у березні місяці. Тоді водій не заперечував, що був за кермом напідпитку зараз, вирішив позиватись на нібито неправомірні дії вчинені лейтенантом поліції та каже, що його побили патрульні.Коли машину зупинили, чоловіка попросили вийти і пройти тест на вміст алкоголю в крові за допомогою приладу “Драгер”. Згодом, черкащанина відвезли в наркодиспансер та третю міську лікарню, бо той на момент зупинки авто, був весь у крові та мав травми на обличчі хоч і казав, що лише подряпався. Опісля, чоловіка доставили до міськвідділу поліції для складання адміністративних матеріалів за статтями173, 130 та 185 через керування авто у нетверезому стані, дрібне хуліганство і непокору поліції. Натомість, вже у відділку, останній поводився зухвало і вдарив кайданками в обличчя патрульному. Інспектор з травмами середньої тяжкості був госпіталізований до лікарні.Зрештою затриманий, заручившись впливовими зв`язками, поскаржився до прокуратури та Служби безпеки України, які мають дати відповідну оцінку діям поліціянта та порушника.За таких обставин, маємо віру, що всебічне розслідування буде неупередженим і справедливим, бо неприпустимою є ситуація, коли всупереч правовим нормам, п`яні водії-порушники залишаються на виході “сухими”.

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Tuesday, 24 April 2018

Квітень 29, 2018 в 10:35 / Переглядів: 708

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина