Кам’янський заповідник проводить романтичні екскурсії на човнах

Працівники Кам’янського заповідника втілюють у життя інноваційні форми роботи з відвідувачами. Започаткована в минулому році практика щодо ознайомлення із історією та особливостями ландшафту і флори Тясминського каньйону із середини – в ході пропливання між скелями берегів річки на човнах – вперше в цьому році була проведена для туристів. Гостями цього пізнавального, незвичного й екстримального туру стали гості із Кропивницього. 

Відвідувачі разом із екскурсоводом із заповідника – О.Муштою – пропливли від Пушкінської скелі до найвищої точки каньйону – так званої “15-метрівки” (над рівнем річки). У всіх кропивниччан була маса емоцій і вражень від даного заходу. До речі, вони в Кам’янці вже не вперше, однак незвична ініціація на новому для них об’єкті всіх надихнула.

Тож усіх охочих запрошують на активний і пізнавальний відпочинок. Якщо ви бажаєте пропливти р.Тясмин в межах каньйону, послухати історію утворення скель, річки, цікаві легенди і перекази, дізнатись флору цієї місцевості – вам потрібно саме сюди.

Подробиці за тел.: 093 962 73 00 або 096 036 50 74.

 

За повідомленням Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

Квітень 29, 2018 в 09:28 / Переглядів: 628

Теми: Події,Суспільство,Черкащина