В Умані засуджено неплатника податків

20 квітня 2018 року вироком Уманського міськрайонного суду жителя міста Умань визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України — злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), та призначено йому покарання у вигляді 1 року обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік.

Слідством установлено, що 42-річний чоловік згідно рішення Уманського міськрайонного суду Черкаської області зобов’язаний сплачувати аліменти на утримання доньки в розмірі ¼ частини усіх видів заробітку щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку щомісячно. Але він, діючи умисно і цілеспрямовано, злісно ухиляється від сплати аліментів на утримання дочки, матеріальної чи фінансової допомоги на утримання дитини не надає, добровільно рішення суду не виконує, будучи працездатним і знаючи про необхідність сплачувати аліменти на утримання своєї дитини заходів щодо працевлаштування та отримання стабільної заробітної плати не вживав, свої доходи, отримані від здійснення тимчасових заробітків приховував, при цьому, до державного виконавця на виклики не з’являвся, на попередження про притягнення до кримінальної відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів не реагував. Вказані діяння призвели до виникнення заборгованості із сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дитини (аліментів) за вказані періоди в сумі 55567,70 грн.

Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення в даному кримінальному провадженні здійснювалось Уманською місцевою прокуратурою.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

 

За повідомленням прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Квітень 28, 2018 в 10:19 / Переглядів: 396

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина