У Черкасах фермери пікетують регіональний Держгеокадастр і вимагають відставки в.о. голови відомства

Павло Глубоченко: Ми протестуємо тут сьогодні проти безпринципного Ñ€ÐµÐ¹Ð´ÐµÑ€ÑÑ‚Ð²Ð°У Черкасах біля будівлі регіонального управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру майже 200 фермерів вимагають скасувати земельні торги, які вони вважають незаконними, повідомляє Гордон з посиланням на “112 Україна”.

Мітингувальники також вимагають усунути з посад керівництво черкаського управління Держгеокадастру, ДП “Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” та в.о. голови відомства Олександра Колотиліна.

“Ми протестуємо тут сьогодні проти безпринципного рейдерства, яке влаштували Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області та Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, організувавши незаконні земельні торги й у такий спосіб відібравши у чесних людей можливість займатися справою свого життя у конкурентних умовах. У чиновників, які пішли проти людей, є імена. Керівник Держгеокадастру – Колотилін Олександр Костянтинович. Він має піти у відставку. Керівник Черкаського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою – Добровольський Петро Миколайович. Він має постати перед справедливим судом і сісти у в’язницю, якщо його вину буде доведено”, – заявив один із організаторів мітингу Павло Глубоченко.

Незаконний конкурс завдав збитків державі 22 млн грн, стверджує він.

“Не можна просто забути 22 млн грн – майже стільки втратила держава через незаконні торги землею. Стаття 264, частина 1 – “зловживання владою або службовим становищем” – не залишає жодних шансів нечистим на руку чиновникам уникнути покарання”, – цитує активіста “112 Україна”.

Фермери передали до Національного антикорупційного бюро України звернення, у якому описали ситуацію і висловили вимогу зупинити конкурс.

Квітень 27, 2018 в 17:06 / Переглядів: 380

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина