Голова Христинівської РДА знову опинилася в центрі корупційного скандалу

Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк знову опинилася в центрі корупційного скандалу. Цього разу за її участі було демонтовано та продано будівлю без згоди на це власника.

В селі Велика Севастянівка було демонтовано і продано будівлю тиру. Голова Христинівської РДА Людмила Денисюк спільно з начальником відділу освіти Людмилою Марченко ініціювали демонтаж будівлі, а стінові плити і плити перекриття, з яких складалася споруда, продали.

Варто зауважити, що дозвіл на ліквідацію приміщення надала Людмила Марченко – дружина покійного брата Людмили Денисюк.

Приміщення перебувало на балансі Христинівської районної ради і процедура продажу відбулася без попередження і відома власника, тому сільський голова села Велика Севастянівка звернувся до правоохоронців з повідомленням про злочин.

Аби зам’яти конфлікт, Людмила Денисюк намагалася легалізувати свою корупційну махінацію через бюджетну комісію районної ради. Та депутати відмовилися розглядати це питання: розслідуванням справи спершу мають зайнятися правоохоронні органи.

Перевищуючи свої повноваження і порушуючи закон, керівник району і далі розпродує майно та землі, що їй не належать.

На знак протесту проти свавілля голови Христинівської РДА, на сесії районної ради троє депутатів повідомили про намір вийти із фракції Блоку Петра Порошенка, що призвело до її розпаду.

Квітень 27, 2018 в 06:44 / Переглядів: 2058

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Черкащина