У в’язницях України за рік померло понад 500 осіб

У в язницях України за рік померло понад 500 осіб

У Лук’янівському СІЗО зараз перебувають 60 осіб, які винні і за фактом, і “не повинні перебувати там у таких умовах”, стверджують у Мін’юсті.
У 2017 році в тюрмах та СІЗО України померло більше 500 чоловік. Такі дані оприлюднив на прес-конференції заступник міністра юстиції Денис Чернишов, повідомляє РБК-Україна в п’ятницю, 20 квітня, передає Корреспондент.
“Померло більше 500 чоловік у тому році в місцях утримання. У цьому році кількість померлих скоротилася на 30 осіб. Кожен випадок окремо розглядається і розслідується. В деяких випадках винні люди на місцях, а в деяких і МОЗ. За всіма фактами ми проводимо службові перевірки”, – сказав він.
“У нас на цей рік на капітальні ремонти не передбачені кошти, тому ми займаємося цими питаннями з благодійними організаціями та з благодійними фондами. Міністерство фінансів на наші запити не відповідає”, – повідомив він.
Також за словами Чернишова, в Лук’янівському СІЗО зараз перебувають 60 осіб, які винні і за фактом, і “не повинні перебувати там у таких умовах”.

Квітень 26, 2018 в 13:55 / Переглядів: 170

Теми: Події,Політика,Суспільство,Україна