На центральному телеканалі розбирали ситуацію, що склалася у неблагополучній родині з Уманщини (відео)

Оголошення на сайті Уманської райдержадміністрації про пошук опікунів для трьох братів Нечипоренко з’явилося в кінці лютого. У ході обстеження умов проживання в одній із родин було виявлено, що у житловому будинку самотньо знаходяться троє малолітніх дітей, де відсутні елементарні умови для проживання: панує безлад та антисанітарія. Піч, якою обігрівається приміщення, – в аварійному стані, з неї валує дим. З димоходу, ближче до стелі, капає і, як наслідок, парує вода, що потрапляє на опалювальну плиту. Тому стеля і стіни мокрі і запліснявілі. Глина майже по всій стелі – відвалена, мокра. У кімнаті стоїть сморід та пар.

Це все загрожувало життю і здоров’ю малолітніх дітей. Крім того, діти були напівроздягнені, відсутній не лише одяг, а й постільна білизна, продукти дитячого харчування. І це в той час, як мати отримувала соціальні виплати.Напередодні хлопчиків забрали у батьків з дому, непридатного для життя. 37-річна багатодітна мама Олена Вагуріна про те, що служба шукає опікунів для її синів, дізналася від знімальної групи.

Як вийшло, що, не встигнувши забрати дітей з рідної домівки, їм вже почали шукати нову сім’ю? Розбирали журналісти соціального телепроекту “Стосується кожного”.

Квітень 21, 2018 в 17:08 / Переглядів: 1406

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина