Журналіст із Черкас випробовує найекстремальніші професії за кордоном

Журналіст родом із Черкас Валентин Чернявський став учасником програми “Заробітчани”, що стартував 10 квітня на “Новому каналі”. Деталями зйомок хард тревел шоу він поділився із кореспондентом сайту “Інфоміст”.

“Заробітчани” – це логічне продовження програми “Абзац”, в якій до цього і працював Валентин Чернявський. За його словами, раніше темі закордонних підробітків було присвячено рубрику програми. Нині її вирішили розширити до рівня окремого продукту. Суть програми – випробувати на собі різні види роботи за кордоном.

У грудні Валентин приміряв на себе робочі “амплуа” в Азії. Цей випуск можна буде побачити на телеекранах ближче до кінця місяця.

“Спочатку це була Малайзія, потім – Сингапур, Філіппіни і Гонконг. Відрядження триває близько місяця, і за цей час ми знімаємо купу різних професій, перевіряємо на собі, як працюється там, десь далеко, а не в Україні”, – говорить Чернявський.

За його словами, над пошуком роботи займаються не лише команда проекту, а й самі журналісти.

“Інколи знаходимо роботу через Facebook або шукаємо українців, які там , напряму виходимо до якихось роботодавців. Часто попередні домовленості зриваються і вже тут, по місцю шукаємо щось цікаве. Інколи це виходить навіть цікавіше”, – переповідає Валентин Чернявський.

Зокрема, одного разу шукати роботу самотужки Чернявському довелось у Філіппінах.

“Я не володію філіппінською взагалі, а англійську знаю недосконало. Словом, ми з режисером поїхали на автобусну станцію їхати шукати рисові поля. Шукали півдня. Там спека пекельна, 30 градусів, вологість наче в сауні. Я тягав містки із рисом, по коліна в багнюці. Мене попередили, що там повно щурів, змій. Один чоловік спокійним тоном сказав: я тут кобру впіймав, то ти будь обережним. Але здивувало мене найбільше, коли побачив, як працівники, коли їде комбайн, лупашать щурів, які звідти вистрибують, знімають з них шкіру, відривають лапки і кладуть в мішечок, щоб потім з’їсти”, − розповів Валентин Чернявський.

Ще одним випробуванням для Валентина стали зйомки стендапу.

“Я дуже боюсь висоти, а треба було відзняти вхідний стендап про країну. Я вирішив це зробили на зіп лайні, це туристична розвага, що являє собою натягнутий на висоті канат-колію, по якому під дією власної ваги рухається людина, закріплена на ньому за допомогою пристрою, що забезпечує вільне ковзання. Як наслідок, я спочатку кричав, а потім у мене відняло мову, просто паніка була. Зрештою професійні здібності “прокинулись”, і я таки проговорив короткий потрібний текст”, – зазначає Валентин.

Зараз він також перебуває у відрядженні. Цього разу маршрут Валентина – Данія, Швеція, Норвегія і Фінляндія. У Швеції, наприклад, працював різноробочим на виробництві цукерок з лакриці.

“Із екрана телевізора здається, що все легко, але насправді зйомки складні. Можемо по три години лише спати, щоб дістатися до місця призначення”, – зазначає Валентин Чернявський. Прем’єрний випуск програми на “Новому каналі” стартував 10 квітня о 19:00.

Квітень 19, 2018 в 11:51 / Переглядів: 278

Теми: Суспільство,Черкащина