Голова Христинівської РДА роз’їжджає столицею на новому не задекларованому автомобілі

Нещодавно голова Христинівської РДА Людмила Денисюк порушила правила дорожнього руху в Києві на автомобілі з реєстраційним номером СА9595СВ, що належить її дочці Анастасії. На порушницю був складений протокол, постановою якого було накладене адміністративне стягнення. Нині Людмила Миколаївна у Христинівському районному суді оскаржує рішення правоохоронців, про що можна пересвідчитися у списку справ, призначених до розгляду, на 19 квітня.

Посадовець була за кермом автомобіля марки Nissan Qashqai 2017 року випуску. Не зважаючи на те, що цінне майно з’явилося у власності родини не так давно, Людмила Миколаївна у щорічній декларації про доходи інформацію про наявні транспортні засоби не вказала, хоча новий Nissan Qashqai в Україні коштує від 500 тисяч гривень.

Де дочка-студентка очільниці району взяла такі кошти – теж не вказано. Фактично вона вже кілька років проживає у Києві, а за офіційною інформацією дівчина приписана та мешкає разом з мамою у селі Верхнячка Христинівського району.

Слід звернути увагу й на реєстраційний номер автомобіля. Число 9595 вибране недаремно, адже саме 1995 року народилася Анастасія Денисюк. Такий збіг тільки додає пафосу ситуації.

Дане фото було зроблено під стінами адмінбудівлі Христинівської РДА, а це доводить той факт, що автомобіль перебуває у користуванні самої Людмили Денисюк, про що так само в офіційних джерелах нема жодної інформації.

Нагадаємо, На Христинівщині місцева влада придбала для атовця житло втричі дорожче ринкової ціни. У смт. Верхнячка Христинівського району було придбано житловий будинок для інваліда від війни в АТО, витрати на покупку компенсували з державного бюджету в сумі 740 647 гривень. Можливо, саме такі оборудки дозволили очільниці райдержадміністрації заробити трохи більше грошей, ніж можна вказати у декларації, і прикупити вартісне авто.

Пізніше лідер “Соціал-демократичної партії” Сергій Каплін звернувся до Генпрокурора Юрія Луценка та до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка щодо проведення розслідування можливої наявності корупційної складової при придбанні будинку Христинівською РДА.

Квітень 18, 2018 в 06:00 / Переглядів: 4718

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина