Черкаські міграційники виявили азербайджанця, який “проживав” в управлінні поліції

Черкаські міграційники разом із поліцією виявлили громадянина Республіки Азербайджан, який намагався переконати працівників міграційної служби, що його посвідка на постійне проживання є надійним гарантом законності підстав перебування в Україні.
Після перевірки з’ясувалося, що за обліками Державної міграційної служби України посвідка на постійне проживання цього громадянина із зазначеними серією та номером не значаться. Про це повідомляє прес-служба ДМС, пише Дзвін.

Найкурйознішим фактом виявилося те, що в наданому “документі” місце реєстрації проживання спритного іноземця – м. Черкаси, вул. Смілянська, 57, тобто Головне управління Національної поліції України в Черкаській області. Працівники міграційної служби склали протокол за ст. 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) стосовно громадянина та ухвалили рішення про його примусове повернення з України. Матеріали щодо встановлення обставин виготовлення та використання підроблених документів направлено до ГУНП України в Черкаській області. Поліція порушила кримінальне провадження за ч.1 ст. 358 ККУ “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів” та проводиться досудове розслідування.

Квітень 16, 2018 в 18:08 / Переглядів: 435

Теми: Суспільство,Черкащина