У Черкасах підлітки хизуються знущанням над безпритульними

Неповнолітні не соромляться викладати у мережу відео, де вони демонструють недитячу жорстокість над безхатьками, йдеться в сюжеті телеканалу ZIK.

На відео вони розповідають, як “ідуть убивати бомжів”.

Щоб припинити такі алкогольні вечірки, працівники та відвідувачі торговельного центру зібрали майже 200-ті підписів небайдужих і вирушили до владних порогів, однак мера міста на роботі не застали.

Водночас директор ТРЦ Олександр Чорний запевняє, що працівники часто ігнорують його виклики та радять демонтувати зону відпочинку.

“Просто прибрати лавочки – це не рішення проблеми, справжнім її вирішенням має бути гідне виховання нашої молоді. Варто показати їм, що є закон, який захищає всіх людей”, – вважає директор ТРЦ

Поліціянти ж запевняють, що про ситуацію знають, але вони також безсилі. Пояснюють: обшукувати чи штрафувати неповнолітніх без присутності батьків – незаконно.

Відвідувачі ТРЦ сподіваються, що після розголосу в ЗМІ, батьки краще пильнуватимуть своїх дітей. А правохоронці поки обіцяють максимальну охорону зони відпочинку та профілактичні бесіди у навчальних закладах.

Квітень 16, 2018 в 17:00 / Переглядів: 386

Теми: Суспільство,Черкащина