У тбіліському музеї відкрилася виставка картин та фотографій уманських мисткинь

12 квітня 2018 року в Музеї історії м. Тбілісі в рамках заходів, присвячених 100-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Грузією відбулося відкриття виставки картин уманської художниці Одарки Дьома-Пісної та фотографій Катерини Кіпер під назвою «Україна та Грузія. Цінність в наших традиціях». Про це повідомляє Посольство України в Грузії.

На відкритті були присутні представники української діаспори, представники сфери культури та мистецтва, а також преса.
Виставка триватиме до 22 квітня 2018 року.

Українська художниця Одарка Дьома-Пісна стала однією із 50 кращих художниць світу в 2018 році за версією міжнародного каталогу Woman’s essence. Отримала таке визнання вдруге.

Художниця народилася у місті Умань Черкаської області. Після закінчення Київського університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю “українська мова, література та фольклор”, народила доньку Злату і пішла в декрет. Відтоді, вже близько 5 років будує кар’єру художника.

Не зважаючи на світове визнання, Одарка продовжує проживати в Умані, багато зусиль докладає культурному розвитку рідного міста, разом зі своє.  колегою Катериною Кіпер постійно займається благодійністю.

Квітень 16, 2018 в 15:15 / Переглядів: 138

Теми: Події,Політика,Світ,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина