Смілянським комунальникам придбали новий сміттєвоз

11 квітня на території КП «Комунальник» відбулась презентація нового сміттєвоза марки «МАЗ», якого куплено за бюджетні кошти. Про це йдеться на сайті Сміла.ua

Директор КП «Комунальник» Сергій Ананко розповів, що насправді сміттєвоз прибув минулої суботи, вже працює на повну потужність і значно полегшує життя комунальників, тому що попередня черкаська фірма, яка займалась вивозом сміття і хотіла збільшити смілянам плату за сміття у 2,5-3 рази, вже залишила наше місто.

 

– Автомобіль «МАЗ» має об’єм 17,5 куб.м, але його особливість у тому, що він пресує і ущільнює сміття, тож за раз може вивези до 50 куб.м сміття, – розповідає Сергій Ананко кореспондентові Сміла.UA. – Автомобіль зовсім новий, 2017 року випуску. Коштує 2 мільйони 456 тис. грн. Ми купували його через систему «Прозоро», тож вдалося зекономити 150 тис. грн. Також ми закупили нові контейнери для сміття. Ми старатимемось берегти нову техніку і відповідально працювати, щоб у нашому місті стало чистіше. Проте хотілось би і надалі оновлювати автопарк нашого підприємства, незабаром плануємо придбати ще один автомобіль.

Квітень 12, 2018 в 09:55 / Переглядів: 237

Теми: Події,Суспільство,Черкащина