Маленька уманчанка, яка потрапила після щеплення до лікарні, померла

Семирічна дівчинка з Умані Софія Горенко, яка опинилася в тяжкому стані в результаті невдалого лікування, померла. Про це у Фейсбук повідомляють близькі дитини, передає Громадське Умань.

“Софійка стала янголом. Вибач, дитинко, що не вберегли. Щирі співчуття рідним та близьким. Спочивай з Богом янгелику. Господи! Як батькам пережити втрату єдиної донечки. Немає слів.” – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, після щеплення проти кору у Софії Горенко спершу піднялася висока температура, місцеві лікарі встановили діагноз ГРВІ, призначили лікування антибіотиками. Проте дитині стало гірше і її направили на стаціонар в Черкаську обласну лікарню. Там виписали своє призначення, дитині покращало, але згодом їй знову стало зле, піднялася висока температура. Далі було лікування у столиці, проте дитячий організм не витримав такого навантаження, почали відмовляти внутрішні органи.

Потім реанімаційне відділення, кома, тяжкий стан.

Щодня на підтримку дитячого життя витрачалися десятки тисяч гривень. До порятунку Софійки долучалися небайдужі, збирали кошти громадами. Але маленьке серце не витримало навантаження і зупинилося.

Квітень 8, 2018 в 09:51 / Переглядів: 8356

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина