В Умані обдаровані діти та переможці Всеукраїнських олімпіад отримають грошову винагороду

Відповідно до рішення виконавчого комітету Уманської міської ради, обдарованим дітям-переможцям ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, ІІ-ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, всеукраїнських конкурсів, змагань, турнірів присвоєно грошові винагороди.

Про це пише Громадське Умань.

Так було вирішено здійснити винагороди міської ради у 2018 році  дітям – переможцям, обдарованим учням  загальноосвітніх навчальних закладів.

  1) Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.С.Пушкіна:

Заленському Віктору Олексійовичу, учню 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

          2) Навчально-виховний комплекс «Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання»:

Герасименку Тимофію Сергійовичу, учню 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Герасимовій Ірині Євгеніївні, учениці 11 класу,  переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн;

Жупаник Марії Ігорівні, учениці 6 класу,  переможцю ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Заболотній Глафірі Владиславівні, учениці 4 класу, переможцю ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Злиденній Анні Сергіївні, учениці 11 класу,  переможцю ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Зозулі Ірині Вячеславівні, учениці 11 класу,  переможцю III етапу Всеукраїнських олімпіад з  фізики, математики, у розмірі 1000,00 (одна тисяча) грн;

Качану Юрію Сергійовичу, учню 11 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Квашуку Максиму Андрійовичу, учню 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Мельничук Світлані Юріївні, учениці 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Островській Анастасії Романівні, учениці 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, у розмірі  1000,00 (одна тисяча) грн;

Павлуші Анастасії Олександрівні, учениці 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук України, у розмірі 1000,00 (одна тисяча) грн.;

Прокопенко Катерині Сергіївні, учениці 11 класу,  переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Рогальовій Дарині Григорівні, учениці 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Степанюк Анні Володимирівні, учениці 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Степашко Аліні Юріївні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Тимошенко Олександрі Вікторівні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Турковському Ярославу Миколайовичу, учню 11 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Шевчуку Владиславу Олександровичу, учню 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з екології, у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн.

  3) Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3:

Видрику Дмитру Павловичу, учню 11 класу, переможцю змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Головатюку Олегу Анатолійовичу, учню 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Дзвониському Олексію Андрійовичу, учню 11 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 50,00 (сто     п’ятдесят) грн;

Заболотній Світлані Сергіївні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Коваленко Софії Миколаївні, учениці 8 класу, переможцю ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Кривуші Ніні Олександрівні, учениці 10 класу, переможцю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, фінального туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт» (стрибки у довжину з місця), у розмірі 850,00 (вісімсот п’ятдесят) грн;

Кургану Владиславу Анатолійовичу, учню 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Майбороді Володимиру Ігоровичу, учню 8 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Мамбик Антоніні Георгіївні, учениці 11 класу, переможцю III-ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з історії, ІІІ-ІV етапів VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі  4000,00 (чотири тисячі) грн;

Мартинюку Артему Миколайовичу, учню 11 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Мельник Людмилі Володимирівні, учениці 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Метленку Олегу Валерійовичу, учню 11 класу, переможцю у змаганнях з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Осичку Олександру Миколайовичу, учню 9 класу, переможцю змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Степовик Анні Олександрівні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії, у розмірі 500,00(п’ятсот) грн;

Степовику Назарію Руслановичу, учню 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 650,00 (шістсот п’ятдесят) грн;

Цикалюку Давіду Михайловичу, учню 8 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

         4) Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4:

Бондаренко Катерині Русланівні, учениці 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Гурбич Вікторії Сергіївні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з екології, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Назаренко Наталії Сергіївні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн;

Шарпіло Анні Олегівні, учениці 11 класу, переможцю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

         5) Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 імені В.І.Чуйкова:

Мельник Марині Олегівні, учениці 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

         6) Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум»:

Ганич Ірині Олексіївні, учениці 11 класу, переможцю ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн;

Тупчій Софії Владиславівні, учениці 5 класу,  переможцю ІІІ етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, ІІІ-ІV етапів VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у розмірі 2000,00 (дві         тисяча) грн.

         7) Уманська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 9:

Березнюк Ангеліці  Ігорівні, учениці 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Малюзі Ігорю Вікторовичу, учню 11 класу, переможцю ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з економіки, географії, у розмірі 1000,00 (одна тисяча) грн;

Машиннику Назару Сергійовичу, учню 8 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Музиці Олені Володимирівні, учениці 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн;

Нагорному Богдану Руслановичу, учню 11 класу,  переможцю III- ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі  2500 (дві тисячі п’ятсот) грн.

         8) УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬ-НООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 10 – МЕДИЧНА ГІМНАЗІЯ»:

Шульженко Кароліні Власівні, учениці 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

  9)Уманська загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів № 11 ім.М.П.Бажана:

Воронецькому Вадиму Васильовичу, учню 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Кіквадзе Ярославу Андрійовичу, учню 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Коломійцю Івану Вікторовичу, учню 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Кузьменку Іллі Юрійовичу, учню 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, біології,  у розмірі 1000,00 (одна тисяча) грн;

Паєвському Борису Вадимовичу, учню 11 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій, у розмірі               500,00 (п’ятсот) грн;

Смілянцю Вячеславу Володимировичу, учню 9 класу, переможцю III-ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) грн;

Чайці Людмилі Андріївні, учениці 11 класу, переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Якименку Євгенію Олександровичу, учню 9 класу, переможцю III-ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з історії, у розмірі 1500,00 (одна тисча п’ятсот) грн.

  10) Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови:

Авраменко Тетяні Геннадіївні, учениці 9 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Демкову Івану Владиславовичу, учню 8 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з біології, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Концебі Анні Сергіївні, учениці 10 класу, переможцю III-ІV етапів Всеукраїнської олімпіади з географії, у розмірі 1500,00 (одна тисяча    п’ятсот) грн.

         11) Уманська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 14:

Данішевській Олександрі  Андріївні, учениці 6 класу, переможцю ІІІ етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Джемесюку Ярославу Васильовичу, учню 11 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 150,00 (сто  п’ятдесят) грн;

Рябцуну Олександру Сергійовичу, учню 10 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Скалі Димитрію Вікторовичу, учню 11 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Чорному Олександру Сергійовичу, учню 10 класу, переможцю  змагань з волейболу за програмою ХХIV обласної Спартакіади серед школярів закладів загальної середньої освіти, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн.

  12) Уманський навчально-виховний комплекс № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад»:

Романенку Сергію Миколайовичу, учню 9 класу, переможцю ІV етапу Інтернет – олімпіади з інформаційних технологій, у розмірі 1000,00           (одна тисяча) грн;

Шуляк Катерині Олександрівні, учениці 10 класу, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

13) Уманський міжшкільний навчально-виробничий  комбінат:

Войтович Вікторії Сергіївні, учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С.Пушкіна, переможцю III етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

  1. Здійснити винагороди міської ради у 2018 році переможцям в обласних та всеукраїнських етапах конкурсів та змагань, обдарованим гуртківцям позашкільних навчальних закладів.

         14) Міський Будинок дитячої та юнацької творчості:

Гончаренко Катерині Олегівні, учениці 2 класу Уманського навчально-  виховного комплексу   «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  7 – колегіум», переможцю обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Копил Анні Романівні, учениці 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана, переможцю ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Килимник Дарії Павлівні, учениці 4 класу  Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 7 – колегіум», переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук з природознавства «Юний дослідник», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Коломійцю Максиму Юрійовичу, учню 4 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 7 – колегіум», переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук з природознавства «Юний дослідник», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Лялько Евеліні Ігорівні, учениці 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, переможцю обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», у розмірі 150                          (сто п’ятдесят) грн;

Сабліній Анастасії Олександрівні, учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможцю обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Саглаєву Володимиру Дмитровичу, учню 11 класу навчально-виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн.

15) Станція юних техніків:

Бондаренко Олені Володимирівні, учениці 4 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край», Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ «Зимовий міні-тест ЮТ» (обласний залік),  у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Бондаренку Миколі  Вадимовичу, учню 11 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №7- колегіум», переможцю обласних змагань із судномодельного та  авіамодельного спорту, у розмірі 300,00 (триста) грн;

Гануті Мирославу Олександровичу, учню 5 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможцю обласних змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі ), у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Геренштейну Петру Анатолійовичу, учню 10 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів    №7 – колегіум», переможцю  обласного конкурсу «Мирний космос», обласного етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 800,00 (вісімсот) грн;

Гоменюку Богдану Олександровичу, учню 5 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласних змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі ), у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Гонці Дар’ї Вікторівні, учениці 4 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможцю обласного дитячого конкурсу «Єдина родина–сильна Україна», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн.;

Губрію Павлу Сергійовичу, учню 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласних конкурсів «Мирний космос», «Користувач ПК», «Україна – це ми», у розмірі 450,00                        (чотириста п’ятдесят) грн;

Данильченку Олександру  Ігоровичу, учню 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №3, переможцю обласних змагань з повітряних зміїв, у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Дячук Еріці Олександрівні, учениці 2 класу навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання», переможцю обласного дитячого конкурсу «Єдина родина–сильна Україна», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Заболотньому Івану Вадимовичу, учню 9  класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ до Дня захисника України, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Іванишин Софії Вікторівні, учениці 4 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласного конкурсу – змагання з початкового технічного моделювання, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят)  грн;

Ільченку Дмитру Олеговичу, учню 8 класу навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання», переможцю обласних змагань з авіамодельного спорту (кордові та вільно літаючі моделі літаків у приміщенні), у розмірі  300,00 (триста) грн;

Килюшику Артему Ростиславовичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласних змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі ), у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Кондакову Денису Олександровичу, учню 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможцю обласного конкурсу «Мирний космос» , у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Кравцю Олександру Петровичу, учню 6  класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ до Дня захисника України (обласний залік), Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ «Зимовий міні-тест ЮТ» (обласний залік), всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П.  (обласний залік), у розмірі 450,00  (чотириста п’ятдесят) грн;

Кравчуку Юрію Вікторовичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласних змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі ), у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Криворучко Діані Олегівні, учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5 ім. В.І.Чуйкова, переможцю обласних фотоконкурсів учнівської молоді «Україна – це ми», присвяченого Дню Соборності України, у розмірі 300,00 (триста) грн;

Кузьмичу Олексію Вікторовичу, учню 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №8, переможцю обласних змагань з ракетомодельного та авіамодельного спорту(вільно літаючі моделі літаків у приміщенні), у розмірі  300,00 (триста) грн;

Кукурузі Анастасії Сергіївні, учениці 9 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №7 – колегіум», переможцю  Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність», обласного конкурсу «Мирний космос», у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн;

Петровській Єлизаветі Володимирівні, учениці 6 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможцю обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно та телебачення «Веселка», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Рунгеніну Єлізару Євгенійовичу, учню 4 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №11 ім. М.П.Бажана,  переможцю Всеукраїнської виставки – конкурсу «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,  у розмірі  350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Самойлюку Ростиславу Миколайовичу, учню 10 класу Приватного закладу «Український аграрний ліцей», переможцю обласного конкурсу «Мирний космос» , у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Сергеєвій Анастасії Олександрівні, учениці 3 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласного конкурсу – змагання з початкового технічного моделювання, у розмірі 150,00 (сто      п’ятдесят) грн;

Солопу Володимиру Олександровичу, учню 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3,  переможцю ІІ етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн;

Степановій Олесі Анатоліївні, учениці 2 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум», переможцю обласного дитячого конкурсу «Єдина родина–сильна Україна», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Степановій Софії Анатоліївні, учениці 5 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум», переможцю обласного дитячого конкурсу «Єдина родина–сильна Україна», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Ткаченку Артему Олеговичу, учню 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №4, переможцю Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор. Дослідник», обласного конкурсу «Мирний космос» , у розмірі  500,00 (п’ятсот) грн;

Томенку Ростиславу Валерійовичу, учню 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №11 ім. М.П.Бажана, переможцю Всеукраїнської виставки – конкурсу «Початкове технічне моделювання», у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Триліс Галині Олегівні, учениці 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8, переможцю Всеукраїнської виставки – конкурсу «Знай і люби свій край»,  у розмірі  350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Уголькову Владиславу Володимировичу, учню 10 класу Приватного закладу «Український аграрний ліцей», переможцю Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор. Дослідник», Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність», у розмірі 700,00 (сімсот) грн;

Харишук Катерині Олександрівні, учениці 11 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №7 – колегіум», переможцю обласних конкурсів «Мирний космос», «Користувач ПК», І етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», Міжнародної учнівської науково-практичної конференції «Україна очима молодих» , у розмірі 800,00 (вісімсот) грн;

Хлівнюк Аліні Михайлівні, учениці 10 класу Приватного закладу «Український аграрний ліцей», переможцю Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність», Міжнародної учнівської науково-практичної конференції «Україна очима молодих», у розмірі  700,00 (сімсот) грн;

Чокану Микиті Віталійовичу, учню 4  класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ до Дня захисника України (обласний залік), Всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ «Зимовий міні-тест ЮТ» (обласний залік), всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П.  (обласний залік), у розмірі 450,00 (чотириста п’ятдесят) грн;

Чорному Максиму Миколайовичу, учню 11 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №7 -колегіум», переможцю  обласного конкурсу «Мирний космос» , ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у розмірі 650,00 (шістсот п’ятдесят) грн;

Щербак Катерині Русланівні, учениці 6 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю всеукраїнських заочних змагань учнівської молоді України з радіозв’язку на КХ пам’яті Гусєва В.П.  (обласний залік), у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Яковенко Анні Миколаївні, учениці 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №11 ім. М.П.Бажана,  переможцю обласного конкурсу з інформаційних технологій «Користувач ПК», у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Яровій Анастасії Віталіївні, учениці 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю обласного конкурсу «Мирний космос», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн.

         16) Уманський міський центр еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді:

Арендарчук Анастасії Валеріївні, учениці 4 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Бабію Вадиму Борисовичу, учню 6 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Багрієнко Марії Василівні, учениці 5 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови, переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Жуковському Дмитру Романовичу, учню 7 класу Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Коломієць Анастасії Олексіївні, учениці 5 класу Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-медична гімназія», переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Майданніковій Вікторії Олександрівні, учениці 5 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.О.С.Пушкіна, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Мельник Вероніці Олександрівні, учениці 4 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Галерея кімнатних рослин», у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Мироновій Марії Миронівні, учениці 6 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців», у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Молотюк  Марії Юріївні, учениці 2 класу Уманської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Осадчуку  Дінісу Олеговичу, учню 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Ткаченко Дар’ї Євгеніївна, учениці  3 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців», у розмірі 150,00  (сто п’ятдесят) грн;

Томашевській Олександрі Валентинівні, учениці 6 класу Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн.

         17) Станція юних туристів м.Умань:

Бондар Марії В’ячеславівні, учениці 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на  кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Данильченку Олександру Ігоровичу, учню 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, переможцю  обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Красовській Анні Євгеніївні, учениці 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С.Пушкіна, переможцю  обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Красовській Катерині Євгеніївні, учениці 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.С.Пушкіна, переможцю  обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Майстренку Володимиру Максимовичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Марущак Анастасії Володимирівні, учениці 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 ім.М.П.Бажана, переможцю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на  кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Меркушу Володимиру Юрійовичу, учню 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі  150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Онопрієнко Тетяні Олександрівні, учениці 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю Всеукраїнського конкурсу на  кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Паламарчуку Олексію Дмитровичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Середницькому Віктору Вікторовичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Сигиді Каріні Павлівні, учениці 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько – краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн.;

Слупіцькому Володимиру Юрійовичу, учню 6 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю  обласних етапів Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів,  Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі 300,00 (триста) грн;

Трояну Тарасу Олександровичу, учню 6 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, переможцю  обласних етапів Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів,  Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», у розмірі  300,00 (триста) грн;

Устенку Тимофію Петровичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8, переможцю  обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн;

Чернецькій Анастасії Вікторівні, учениці 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14, переможцю обласного етапу Чемпіонату України з пішохідного туризму серед юнаків та юніорів, у розмірі 150,00 (сто п’ятдесят) грн.

 18) Уманська дитячо-юнацька спортивна школа:

Бондаренку Михайлу Юрійовичу, учню 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 імені В.І.Чуйкова, переможцю зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Герасименко Аліні Віталіївні, учениці 9 класу Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 – колегіум», переможцю чемпіонатів України з футболу серед дівчат, вища ліга, у розмірі 700,00 (сімсот) грн;

Гирській Ользі Андріївні, учениці 9 класу навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання», переможцю чемпіонату України з футболу серед дівчат, вища ліга, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Гуляру Артуру Руслановичу, учню 11 класу Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 – колегіум», переможцю відкритих чемпіонатів України з веслування на байдарках і каное серед юнаків, у розмірі 700,00 (сімсот) грн;

Дикун Ярославі Павлівні, учениці 9 класу Уманської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Ковпаку Андрію Сергійовичу, учню 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9, переможцю чемпіонату України з боксу серед молоді, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Коврик Анні Валеріївні, учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможцю Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків, чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів, у розмірі 700,00 (сімсот) грн;

Костенку Максиму Олеговичу, учню 9 класу Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 – колегіум», переможцю чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юнаків, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Моспан Лілії Віталіївні, учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю чемпіонатів України з пляжного футболу серед жінок, футболу серед дівчат, вища ліга, у розмірі 700,00 (сімсот) грн;

Музиці Катерині Вікторівні, учениці 10 класу Уманської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені О.С.Пушкіна,  переможцю чемпіонатів України з футболу серед дівчат, вища ліга, у розмірі 700,00 (сімсот) грн;

Олійнику Ярославу Олександровичу, учню 8 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14, переможцю чемпіонату України з боксу серед юнаків, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Романенко Вікторії Михайлівні, учениці 9 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 імені М.П.Бажана, переможцю чемпіонату України з футболу серед дівчат, вища ліга, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Скоржубінській Єлизаветі Михайлівні, учениці 6 класу Уманської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені О.С.Пушкіна, переможцю чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юнаків, у розмірі 350,00 (триста п’ятдесят) грн;

Українцю Роману Вікторовичу, учню 10 класу Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №7 – колегіум», переможцю відкритих чемпіонатів України з веслування на байдарках і каное серед юнаків, чемпіонату України  з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни»,  у розмірі 1050,00 (одна тисяча п’ятдесят) грн;

Шевчуку Едуарду Віталійовичу, учню 7 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 імені М.П.Бажана, переможцю чемпіонату України з боксу серед юнаків, у розмірі  350,00 (триста п’ятдесят) грн.

 

На виплату винагород виділили кошти у сумі 68 900,00 гривень за рахунок коштів, передбачених у бюджеті за КТПКВ 0611162 «Інші програми та заходи у сфері освіти», КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню».

Квітень 6, 2018 в 13:20 / Переглядів: 525

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина