Скандал щодо придбання на Христинівщині житла атовцю за завищеною ціною набирає обертів

Лідер “Соціал-демократичної партії” Сергій Каплін звернувся до Генпрокурора Юрія Луценка та до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка щодо проведення розслідування можливої наявності корупційної складової при придбанні будинку Христинівською РДА інваліду АТО ІІ групи Коцюрубі Сергію Петровичу.

Про це у Фейсбук повідомив голова христинівського міського осередку “Соціал-демократичної партії” Василь Шеремета.

“Шановні христинівчани! Наша політична сила завжди нещадно бореться з корупцією в усіх її проявах. Вважаю, що ні один чиновник не має права привласнювати собі бюджетні кошти, піаритися чи заробляти гроші на війні чи АТОвцях.
Прочитавши з інтернет-видання ситуацію про купівлю за бюджетні кошти за дуже завищеною ціною головою Христинівської РДА Людмилою Денисюк будинку інваліду АТО у смт. Верхнячка, був вкрай здивований таким ганебним вчинком, адже за ці кошти можна було б придбати більше житла для наших героїв, оскільки вони потребують покращення житлових умов. 
Виходячи з цього звернувся до народного депутата Капліна С.М. з проханням розібратися в даній ситуації.” – додає Василь Шеремета.

 

Нагадаємо, На Христинівщині місцева влада придбала для атовця житло втричі дорожче ринкової ціниУ смт. Верхнячка було придбано житловий будинок для інваліда від війни в АТО 2 групи Коцюруби Сергія Петровича. Витрати на покупку компенсували з державного бюджету в сумі 740 647 гривень.

Квітень 4, 2018 в 08:44 / Переглядів: 1182

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина