На Черкащині фіскали вилучили понад 14 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів

Незаконну АЗС із пальним на понад мільйон гривень прикрили на Черкащині

 

В Черкаській області податкова міліція вилучила понад 14 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів на АЗС, яка працювала без дозвільних документів. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДФС у Черкаській області. 

В рамках проведення операції «Акциз-2018» працівниками податкової міліції Черкаської області встановлено, що посадові особи підприємства, зареєстрованого у м.Києві, здійснювали зберігання та реалізацію паливно-мастильних матеріалів на автозаправній станції в одному із сіл Черкаської області без необхідних дозвільних документів на даний вид підприємницької діяльності.


За результатами проведеного огляду вилучено близько 14,2 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів (бензину, дизельного палива та скрапленого газу) та обладнання, що використовувалось у незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого майна складає 1 млн. 58 тис. гривень.


За порушення порядку провадження господарської діяльності до організаторів нелегальної АЗС передбачено застосування адміністративних санкцій. Триває подальша перевірка.

Квітень 4, 2018 в 07:19 / Переглядів: 158

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина