Христинівські спортсмени привезли чергові медальні здобутки


З 29 березня по 1 квітня 2018 року у легкоатлетичному манежі “Спартак” міста Бровари Київської області відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WАКО серед юніорів та юнаків. У турнірі взяли участь 1200 юних кікбоксерів з 24 областей України та міста Києва. Христинівщину на змаганнях представляли 4 спортсмени, які ввійшли в збірну команду Черкаської області: Софія та Дарья Лягоцькі, Софія Дубова та Дмитро Ковальчук. Керував делегацією директор ФОК “Колос”, тренер козацького двобою Максим Миколайович Лягоцький, передає Христинівська міська газета “Хистинівська сорока”.

Результатом виступу представників Христинівського району став повний комплект нагород різного ґатунку. У ваговій категорії до 28 кілограм перші призові місця між собою розділили сестрички Лягоцькі. Старша, Софія, отримала “золото”, а молодша Дарья – “срібло”. Зазначимо, що вони між собою не боролись, а місця розділили заочно за результатами поєдинків з рештою суперниць.

Софія Дубова у категорії до 47 кг виборола 3 місце. Дмитро Ковальчук також достойно проявив себе на змаганнях, але програш в півфіналі не дозволив йому поборотись за місця на подіумі. Поступився наш боєць фаворитові і переможцю чемпіонату.

Наставник команди, директор ФОК “Колос” та ДЮСШ Максим Лягоцький висловлює подяку усім тим, хто допоміг в організації поїздки, хто залишається небайдужим до виступів христинівських спортсменів.

Нагадаємо, що раніше Софія Лягоцька перемогла на Всеукраїнському турнірі в Харкові та кваліфікувалась на чемпіонат Світу, що відбудеться в травні в Австрії.

Вітаємо наших спортсменів! До нових перемог!

Квітень 3, 2018 в 11:04 / Переглядів: 503

Теми: Події,Спорт,Суспільство,Черкащина