У Смілі визначилися з міськими стипендіатами

З метою стимулювання творчо обдарованих дітей та молоді виконавчий комітет міської ради 22 березня прийняв рішення щодо призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500,00 грн. кожному щомісячно на період з січня по червень 2018 року:

 

1) Бакай Єлизаветі, учениці навчально-виховного комплексу «Загально – освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І місце на Чемпіонаті Світу з годзю – рю карате;

 

2) Біляковій Юлії, учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

3) Валявській Єлизаветі, учениці навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» за ІІ місце у VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у номінації «Інформаційно-комунікаційні системи та технології» та за ІІ місце у категорії «Комп’ютерні науки» на Всеукраїнському конкурсі Інтел-Техно Україна 2017-2018, національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів;

 

4) Воронюк Олесі, учениці навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»за І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Соняшник»;

 

5) Зайвій Юлії, учениці навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» за ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка;

 

6) Зайченку Олексію, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий гравець» Кубку України з футзалу;

 

7) Куготу Дмитру, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,за І та ІІІ місця у особисто – командному Кубку України з мотокросу;

 

8) Маслюк Євгенії, учениці навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», переможцю Міжнародного конкурсу шкільних медіа;

 

9) Нечай Богдані, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, володарю І премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

10) Опарі Софії, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№12, володарю Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв «Соняшник» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» та за ІІ місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Соняшник» у номінації «Естрадний вокал»;

 

11) Панасенку Костянтину, учню навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

12) Протас Діані, учениці загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату диплома І ступеня ХVІІ Всеукраїнського фестивалю аматорських театрів та цирку «Театральний форум 2017» у номінації «Читці – декламатори»;

 

13) Самборському Артему, учню навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер», вихованцю дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх» за І, ІІ, ІІІ місця на Кубку України з годзю – рю карате;

 

14) Селезню Євгенію, учню Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 за І місце у ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; лауреату ІІ премії ХХ Міжнародного конкурсу – фестивалю виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; лауреату ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

15) Селезень Марії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, володарю І премії ХХ Міжнародного конкурсу-фестивалю виконавців гумору і сатири,музичного фольклору імені Андрія Сови; володарю ІІІ премії Міжнародного фестивалю «Золотий лелека» у номінації «Театральне мистецтво»;

 

16) Сірик Варварі, учениці навчально-виховного комплексу «Загально – освітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», вихованці дитячої школи мистецтв, володарю Гран-прі І Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Аzовація: Я – зірка Азовського моря»;

 

17) Федорець Анастасії, учениці Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, володарю Гран-прі XIVМіжнародного дитячого фестивалю – конкурсу «Світ талантів» у номінації «Художники»; за І, ІІ і ІІІ місця у Міжнародному проекті eTwinning;

 

18) Цьомі Івану, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№11, вихованцю будинку дитячої та юнацької творчості за ІІ місце у Міжнародному турнірі з настільного тенісу «Білі молнії» (Дніпро)»;

 

19) Чернявському Олександру, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№7, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта» за два І-х місця в Кубку України з традиційного карате;

 

20) Шинкарюку Андрію, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№1, вихованцю дитячо – юнацької спортивної школи «Олімп» за І місце в Кубку України з футзалу, переможцю номінації «Кращий воротар» Кубку України з футзалу;

 

А також вирішено відзначити грамотою виконавчого комітету Смілянської міської ради тренерів, керівників, викладачів, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла на призначення стипендії:

 

Белгородського Юрія Сергійовича, методиста Черкаського обласного центру роботи з обдарованим дітьми, відділення Малої академії наук України;

 

Дудник Анну Яківну, вчителя української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;

 

Ковбасу Станіслава Миколайовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Спарта»;

 

Козубенко Оксану Іванівну, викладача відділення сольного співу Смілянської дитячої школи мистецтв;

 

Коломійця В’ячеслава Анатолійовича, тренера-викладача з футболу Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп»;

 

Кугота Віталія Михайловича, тренера з мотокросу;

 

Опару Світлану Євгеніївну, керівник гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Остапову Світлану Володимирівну, керівника гуртка «Журналістика» навчально-виховного комплексу«Загальноосвітня школа І ст. – гімназія ім. В.Т. Сенатора»;

 

Пітенка Сергія Анатолійовича, тренера-викладача з карате Смілянської дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та спортивного клубу «Монарх»;

 

Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Сосуліну Тетяну Дмитрівну, викладача Черкаської дитячої художньої школи ім.Данила Нарбута;

 

Цьому Людмилу Олександрівну, вчителя української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№6;

 

Цьому Світлану Георгіївну, керівника гуртка «Настільний теніс» Будинку дитячої та юнацької творчості;

 

Шастун Наталію Олександрівну, художнього керівника Зразкового художнього колективу «Театр естрадної пісні «Ерідан».

 

Інформацію взято із сайту Сміла.ua

Квітень 2, 2018 в 15:10 / Переглядів: 214

Теми: Політика,Черкащина