Учасники відомого телешоу з Черкащини одружаться

27 березня вийшов фінальний випуск передачі “Наречена для тата”, у якій учасники зробили вирішальний вибір – будувати далі стосунки один з одним чи назавжди розлучитись. Протягом місяця п’ять пар жили під одним дахом, намагаючись знайти підхід до своїх половинок, але із п’яти пар до фіналу дійшли тільки три. Черкащани – одні з них, пише ВІККА.

Юрій Шпілька й Таня Сириця протягом усього проекту відчували симпатію один до одного, проте достеменно не було зрозуміло, чи вирішать вони залишитись разом. Юру бентежило, чи не захоче дівчина знову жити в місті. Таня вагалась, чи зможе тяжко працювати на городі. Також вона прагнула впевнитися, що колишня жінка й мама маленького Юрчика ніколи не потурбує їхню сім’ю. Для цього дівчина зателефонувала їй, але та не схотіла розмовляти й кинула слухавку. Таня зробила висновок, що ніяких материнських почуттів до Юрчика жінка не має.

Рішення черкащани озвучували, будучи на Західній Україні в Мукачевому. Юра зізнався, що спочатку мав певні сумніви щодо Тані, але тепер радий тому, що зустрів її у своєму житті, адже вона “відрізняється від усього того, що було раніше”.

Тетяна озвучила, що для неї головне – бути коханою і відчувати підтримку і вірить, що Юра може це їй дати.

Після розмови Юрій зробив неочікуваний і шокуючий для Тані крок: пропозицію руки й серця, на що дівчина погодилась.

Квітень 2, 2018 в 11:45 / Переглядів: 1447

Теми: Події,Суспільство,Черкащина