Очільник області дав місяць на впорядкування сміттєзвалищ

1Упроваджувати сучасні методи і технології поводження із твердими побутовими відходами доручив очільник Черкащини. Також Юрій Ткаченко дав місцевим керівникам місяць на впорядкування стаціонарних сміттєзвалищ і ліквідацію стихійних. Про це йшлося на координаційній нараді в ОДА.

Про це йдеться на сайті обласної адміністрації.

На сьогодні на Черкащині діє 21 полігон твердих побутових відходів. Щороку там накопичують у середньому 1 106 тис. куб. м. Переважно це харчові відходи та папір.

– Поводження із твердими побутовими відходами потребує сучасних технологій, – сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І тут потрібно залучати різні джерела фінансування, зокрема й шукати інвесторів. І це безпосередня робота керівників на місцях, бо їм відповідати за порушення екологічного законодавства. Я нагадую, що з початку цього року на сміттєзвалища заборонено вивозити несортовані відходи, за це теж передбачені штрафи. Через місяць буде проведена комплексна перевірка.

За повідомленням профільного департаменту ОДА, наразі роздільне збирання відходів запроваджено в містах обласного значення та в деяких селах Канівського, Смілянського, Кам’янського та Черкаського районів. Водночас досі не розроблені навіть санітарні схеми очищення населених пунктів у Золотоноші, Смілі, Черкасах, Умані, Жашкові і Тальному.

31 Березня, 2018 в 11:00 / Переглядів: 850

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про