У Черкасах на якість перевірили миючі засоби

 

Спеціалістами Управління захисту споживачів Головного управління в березні 2018 року здійснено ряд позапланових перевірок суб’єктів господарювання міста Черкаси, які розповсюджують мийні засоби, на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2008 року №717, постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2015р. № 1184 «Про затвердження форми, опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

Проведеними позаплановими перевірками в ланцюгу постачання встановлено факт розповсюдження та введення в обіг мийних засобів, а саме: концентрованого засобу для прання з екстрактом лаванди і натуральним милом ТМ «Teo Bebe», еко гелю для прання дитячих речей та еко гелю для прання універсального ТМ «Tortilla», який розповсюджувався з порушенням загальних принципів маркування знаком відповідності технічним регламентам, тобто на зовнішній поверхні етикетки мийного засобу зображення знака виконано не згідно з формою, описом, правилами та умовами нанесення, що не відповідає вимогам п.15 Технічного регламенту мийних засобів затвердженого Постановою КМУ від 20.08.2008 №717 та Постанові Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 року №1184 «Про затвердження форми опису знака відповідності технічним регламентам, правил та умов його нанесення».

За результатами проведених перевірок до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності. Рішення суб’єктом господарювання виконано повністю та результативно. Відповідно статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» до суб’єктів господарювання застосовано штрафні санкції в розмірі – 11050,00 гривень.

31 Березня, 2018 в 10:30 / Переглядів: 608

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про