На Черкащині судяться із власником таксі через образливу візитку

На Черкащині судяться із власником таксі через порівняння із Президентом Росії (ФОТО)

Чотирнадцять жителів селища Лисянка, що на Черкащині, на прізвище Байрак подали до суду позови за нецензурний вислів на візитівці місцевого таксі. Читаючи текст у зворотному боці, спостережливі читачі побачили лайливе слово “Hu..lo Bairak”. Від підприємця Євгена Головнича вони вимагають заплатити штраф, йдеться на сайті gazeta.ua.

Візитівка від місцевого таксі “Сольва” обурила конкурента Євгена Головнича – Сергія Байрака. Той звернувся до Звенигородського суду, запевняючи, що цей надпис образив його честь і гідність. Разом із ним подали позови ще 13 мешканців селища із прізвищем Байрак, вимагаючи від 50 до 100 тисяч гривень кожний.

“Улітку я поставив дві машини таксі біля свого магазину, щоби розвозили покупців із товаром. Маю магазин будівельних матеріалів і не кожен покупець має можливість доставити додому куплене. Поява таксі-конкурента неабияк розлютила Євгена Головнича. І от він удався до такої витівки. Додумався порівняти мене із Путіним. Люди радили мені відповісти аналогічно, але я культурна людина, яка йде цивілізованим шляхом. Ми звернулися до суду”, – запевняє Сергій Байрак.

Натомість Євген Головнич упевнений, що справи проти нього – безперспективні. За його словами, сімом людям суд уже відмовив, запевняє, що решту чекає аналогічна відповідь.

“Я не можу відповідати за те, що комусь привиділося, і як кому прочиталося”, – зазначає Євген Головнич.

Березень 30, 2018 в 15:05 / Переглядів: 474

Теми: Події,Суспільство,Черкащина