На Черкащині працює наймолодший в Україні директор школи

У селі Драбівка на Черкащині працює наймолодший в Україні директор школи. Йому лише 25! Учні і педагогічний колектив обожнюють його. Хоча Віталій Мошенець на посаді лише півроку. Директор засиджуватись у кріслі не любить. Натомість спілкується з учнями – вони його гордість, йдеться в сюжеті НТН, передає Про все.

Працювати в школі Віталій Мошенець почав відразу після училища. Вищу освіту здобув згодом. Взяти участь у конкурсі на посаду директора хлопця вмовив колектив і жодного разу про це не пошкодували.

– Він показав себе як вчитель відповідальний, вимогливий до учнів, впевнений у собі, творчий і не боїться інновацій, – розповідає вчитель математики Інна Вікторівна.

За менше ніж півроку керування навчальним закладом молодий директор зробив вже чимало: діти ходять до басейну, допомагає організувати їм дозвілля. У звичайній сільській школі є навіть імпровізоване радіо, яке розважає учнів на перерві. Не полишає директор і вчителювання.

Пишається креативним директором і його дружина, з якою Віталій познайомився в училищі. У подружжя підростає п’ятирічний син.

Секретом успіху Віталія його батько називає любов до справи.

30 Березня, 2018 в 14:55 / Переглядів: 969

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про