В Уманській райлікарні з’явиться нове відділення

Відповідно до доручення голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка 26 березня в місті Умань відбулася розширена нарада щодо створення ангіографічного відділення у північно-західному окрузі Черкаської області. Про це повідомляє Уманська РДА.

Із державного бюджету було виділено понад 11,5 мільйонів гривень на придбання ангіографа – обладнання, яке дозволяє обстежувати судини та ефективно лікувати серцево-судинні захворювання. Але це лише половина необхідної суми, іншу мають забезпечити на місцях – саме з тих міст і районів, жителі яких будуть лікуватися, а це  Уманщина, Тальнівщина, Монастирищина, Маньківщина та Жашківщина. Крім того, підготовка спеціалізованого приміщення, придбання додаткового обладнання, забезпечення професійними кадрами збільшує, ціну питання щонайменше на 6 мільйонів гривень.

Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко зазначив, що спеціалістами-розробниками вже підготовлена проектно-кошторисна документація для реконструкції поліклінічного відділення центральної районної лікарні з метою створення відділення ангіографії. Кошти на це виділено з районного бюджету за підтримки депутатського корпусу Уманської районної ради. Проведено співбесіди з сільськими головами, завдяки чому на даний момент на облаштування відділення уже зібрано 2 мільйони гривень.

 

Березень 27, 2018 в 11:10 / Переглядів: 827

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина