13-річний черкасець одним кидком м’яча виграв 93 тисячі гривень

13-річний віхованець “Черкаських Мавп” виграв неймовірний джекпот від Федерації баскетболу України та ТМ Парі-Матч – 93 000 гривець!!!

Уболівальник “Черкаських Мавп”, який придбав квиток онлайн на гру черкасців проти “БІПИ”, влучив з центру майданчика! Про це йдеться на сайті БК «Черкаські Мавпи».

Відбулося це у перерві матчу. Юний Максим Грицьков був одним з п’яти учасніків конкурсу, яких обрали системою випадкових чисел серед тих хто придбав квиток на гру онлайн.

Він був передостаннім учасником конкурсу і приголомшив усіх присутніх бажанням перемогти та влучністю. Цей тринадцятирічний хлопець займається баскетболом у школі “Черкаських Мавп” і навіть виступає за команду “Черкаських Мавп-04”. А народився він у рік створення клубу – 2004.

Джекпот у Черкасах зростав ще з минулого сезону. За правилами змагань у разі невлучних спроб сума зростала кожного матчу на 3 тисячі гривень. Сьогодні вона виросла до 93 тисяч.

Цікаво, що хлопчик дещо порушив правила конкурсу та на кілька сантиметрів заступив за центральну лінію. Але за рішенням президента ФБУ – Михайла Бродського цей кидок зарахували.

Березень 26, 2018 в 14:55 / Переглядів: 417

Теми: Спорт,Суспільство,Черкащина