На засніжене поле вийшли козулі

Чарівність природи нашого краю та її лісових мешканців продемонстрував на своїх світлинах заступник директора з наукової роботи Канівського природного заповідника Віталій Грищенко, передає SMILA.UA.

Він сфотографував групу козуль, які вийшли попастися на засніженому полі у селі Яблунів Канівського району, і розмістив знімки на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

2018 03 25 косули

Цікаво, що зазвичай, козулі тримаються поодинці або групами до десяти тварин. Вони найбільш активні рано вранці і в сутінках – в таку пору їх можна спостерігати не тільки в листяних і змішаних лісах і на узліссях, але і на полях, болотах, вересових полянах і у хвойних лісах.
Козуля охоче поїдає траву, молоді бруньки на деревах і листя. Восени, коли трави стає менше, козуля їсть більше горіхів та інших лісових плодів (жолудів, каштанів, лохини, обліпихи, плодів буку). Крім того, до її зимового меню входять жолуді, а також бруква та інші вирощені на полях коренеплоди – аж поки навесні на землі не завидніє перша молода травичка. Під час лютих морозів козуля обгризає з дерев молоді-гілки.

Березень 26, 2018 в 14:05 / Переглядів: 378

Теми: Події,Суспільство,Черкащина