У Києві відбулося засідання Громадсько-експертної ради партії УКРОП з питань освіти

21 березня в центральному офісі УКРОПу в Києві відбулося засідання Громадсько-експертної ради (ГЕР) партії з питань освіти. У роботі взяли участь представники «Українського об’єднання патріотів», а також учителі, вихователі, директори та завідувачі шкіл і дитячих садочків з майже двадцятьох областей України.

Вони обговорили пропозиції до законодавства в освітній сфері, зокрема щодо діяльності опорних шкіл. Відповідний законопроект наразі розробляє голова громадсько-експертної ради, народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

Раніше представники міжфракційного об’єднання УКРОП зареєстрували у Верховній Раді близько десяти законодавчих ініціатив у освітній сфері. Йдеться про законопроекти щодо фінансування професійно-технічної й фахової передвищої освіти та підвищення кваліфікації вчителів. Ще дві ініціативи стосуються харчування дітей-чорнобильців.

Також укропівці запропонували виправити несправедливість при нарахуванні заробітних плат учителям та повернути до українського законодавства поняття «навчально-виховний комплекс».

На засіданні була присутня і Анна Новак – кандидат історичних наук, член Черкаської міської організації.

«Громадсько-експертна рада УКРОПу з питань освіти, опрацьовуючи зміни до ключових законів, вдалася до грунтовного аналізу таких базових понять, як освітня система та кореспондованість складових системи. Саме такі методи потужної аналітичної роботи фахівців з кожного регіону країни є запорукою реального поліпшення системи освіти в Україні», – зазначила Анна Новак.

Березень 22, 2018 в 18:43 / Переглядів: 156

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина