На Уманщині придбали нову оргтехніку для районної лікарні

З метою впровадження програми інформатизації в Уманській центральній районній лікарні у 2016 році за кошти місцевого бюджету було придбано 116 одиниць комп’ютерної техніки на суму 1100 тис. грн. Про це йдеться на сайті Уманської РДА.

У 2017 році всі структурні відділення закладу об’єднані в єдину локальну мережу, на яку з місцевого бюджету були виділені кошти в сумі 128,05 тис. грн, а також придбано серверне обладнання на загальну суму 290,5 тис. грн, програмне забезпечення Доктор Елекс та 30 робочих місць для роботи в електронній системі на суму 199,9 тис. грн.

В листопаді місяці 2017 року медичний персонал поліклінічного відділення пройшов навчання для роботи в електронній інформаційній системі по реєстрації пацієнтів і з 01.03.2018 року розпочав роботу в тестовому режимі.

Реєстрація пацієнтів в медичній інформаційній системі Доктор Елекс здійснюється безпосередньо в реєстратурі поліклінічного відділення, де на пацієнта заповнюється електронна медична карта, яка передбачає внесення паспортних даних пацієнта, а також здійснюється запис його до лікаря. Після процедури електронної реєстрації, пацієнт скеровується до спеціаліста, який в свою чергу вже через хвилину в інформаційній системі може відслідкувати запис даного пацієнта та здійснити його огляд, що також здійснюється в електронному вигляді.

На даний час лікарня вже зареєстрована в системі еHealth.

22 Березня, 2018 в 15:10 / Переглядів: 667

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про