Уманський ґвалтівник не поніс покарання за наругу над жінкою та вбивство

17-річна студентка з Умані, повертаючись додому звичним парком, стала жертвою ґвалтівника. Принижена і пограбована дівчина звернулася до правоохоронців. Злочинця було затримано вже за кілька годин. Про це йдеться в сюжеті Надзвичайних новин.

Як розповідає постраждала, чоловік накинувся на неї, кілька разів вдарив, після чого затягнув у кущі. Там, залякавши жертву електрошокером, ґвалтівник примусив її до статевого контакту. Дівчина боялася покликати на допомогу та не могла чинити опір дорослому чоловіку. Після наруги над дівчиною зловмисник забрав у неї прикраси та мобільний телефон і втік.

Правоохоронці встановили злочинця. Ним виявився місцевий мешканець, який раніше потрапляв у поле зору правоохоронців. Підозрюваному 32 роки. Як з’ясувалося, його затримують вже не вперше, в тому числі і за тяжкі злочини. 5 років тому цей самий чоловік у тій же “Софіївці” зґвалтував та убив 45-річну жінку. Судмедексперти дійшли шокуючих висновків: жертву ґвалтували у тому числі за участю пляшок та гілок. Над жінкою знущалися, коли вона була ще живою, а потім вбили.

Тоді всі речові докази вказували на цього ж чоловіка, на той момент йому було лише 28 років. Тоді збоченець навіть не заперечував своєї причетності до злочину. Йому інкримінували аж 4 кримінальні статті кримінального кодексу, але нелюд так і не поніс жодного покарання. Розгляд справи затягували зміни складу колегії суддів, а також неявка на суд родичів убитої, потерпілих та свідків.

Так тривало два роки, поки колегія суддів не вирішила змінити міру тримання під вартою на домашній арешт із застосуванням електронного браслета. Прокурор не довів ризики для суспільства, які суд би визнав достатніми для тримання під вартою.

Далі обвинувачений вимагав замінити одного із суддів. Та поки не було на кого, а справу направляли до іншого суду, злочинець опинився на волі і навіть влаштувався на роботу водієм.

Зараз чоловік знаходиться під вартою. У слідчому ізоляторі він пробуде щонайменше 2 місяці, далі його долю вирішить суд. Постраждала студентка сподівається, що все буде не так як першого разу, і ґвалтівник отримає по заслузі довічне ув’язнення.

Березень 21, 2018 в 01:07 / Переглядів: 3140

Теми: Кримінал,Події,Суспільство,Умань,Черкащина