На Черкащині телефонні аферисти виманили у чоловіка 3500 доларів

У Корсунь-Шевченківському аферисти виманили у чоловіка 3500 доларів за нібито відкуп його сина від відповідальності за злочин. Про це у Фейсбук спільнота Надросся.
14 березня на мобільний телефон потерпілого зателефонував невідомий, який представився працівником поліції та повідомив про те, що його син затриманий правоохоронцями, і щоб уникнути кримінальної відповідальності, необхідно заплатити кругленьку суму. Чоловік погодився, після чого до його дому під’їхав автомобіль таксі, і він віддав таксисту пакет, в який поклав 3500 $, загорнуті в сорочку. 

У поліції повідомляють про зростання активності телефонних шахраїв, закликають не вірити аферистам та не піддаватися їх психологічному впливу. “Не кладіть слухавки, робіть все швидко, бо ваш родич може потрапити за грати” –
від цих слів жертва впадає в паніку і готова на все заради порятунку близької людини. Найпоширеніші «легенди», завдяки яким зловмисники вміло маніпулюють потерпілими, – це скоєння їхніми родичами смертельної ДТП чи побиття людини.

 

Березень 21, 2018 в 00:01 / Переглядів: 604

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина