На Черкащині на водія склали протокол за те, що розрубав колеса на дорозі

У Смілі правоохоронці склали протокол на водія після того, як він, вскочивши у яму, розрубав два колеса і вирішив зафіксувати пошкодження. Та замість звичайної фіксації неналежного стану доріг чоловікові виписали штраф у розмірі 340 гривень. Звична для всіх халатність підрядника правоохоронцям здалася порушенням правил дорожнього руху, а саме водій не впевнився в безпечній обстановці проїзду. Про це дописує Дмитро Кисіль у соцмережі Фейсбук на сторінці Підслухано в Смілі.

“Доброї ночі, сьогодні в нашому місті зі мної трапилась не дуже радісна пригода, так як в місті не дуже з дорожнім покриттям, в їхав в калюжу, так як їхав зустрічний транспорт, в якій опинилася яма, розрубав два скати, набрав 102, визвав наряд, написав заяву, через годину підїхала поліція і запропонувала скласти протокол, за який я повинен буду заплатити штраф 340 грн. і якщо я захочу подавати в суд на Укравтодор + ще до сплати 1200, як бути, що писати, куди кричати, куди звертатись? Прикро за нашу місцеву владу, все що я міг зробити з ямою, дивіться фото нище. Вулиця Жовтнева, магазин Вагонка.”- йдеться у повідомленні.

Про жахливий стан смілянських доріг мова ведеться вже не перший місяць. 14 березня біля Паланки, на в’їзді у Смілу з боку Черкас, зібралися представники ГО “Авто Євро Сила Сміла”, щоб провести акцію для привернення уваги до жахливого стану смілянських доріг. Про це пише “Сміла.UA”.

Активісти купили труну, заповнили її побитими колесами, зробили напис “Смілянські дороги в гробу” і виставили це все на огляд. Окрім цього члени ГО “Авто Євро Сила Сміла” порозкладали покришки в дорожні вибоїни, розставили таблички з написами “Ці ями попередників” та запросили журналістів із усіх центральних телеканалів.

Представників влади спочать не було, проте на мітинг приїхали всі очільники силових структур міста. Пізніше до учасників акції приїхав секретар міської ради Костянтин Синьогуб. Він розповів про чисельні фінансові проблеми Сміли та про те, що на ремонт цієї дороги потрібно 60 млн. грн., яких у міста немає.

Березень 18, 2018 в 13:24 / Переглядів: 3097

Теми: Події,Суспільство,Черкащина