Черкаський бізнесмен — кандидат на всеукраїнську відзнаку «Народний благодійник»

28942559_1962133047193895_1842888306_o

Черкаський підприємець та меценат Араік Мкртчян номінований на національну відзнаку «Народний благодійник — 2017» у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна», який проводиться з 2012 року. Особливістю відзнаки є те, що вона не присуджується оргкомітетом, переможець обирається шляхом народного голосування, яке триває до 15 березня. Про це йдеться на сайті Вичерпно.

Пан Мкртчян відомий у місті завдяки своїй меценатській діяльності: починаючи з 1991 року він активно займається благодійністю. Говорить, що для нього це стан душі.

– Коли почав заробляти перші гроші, набрав директора одного черкаського дитячого будинку і сказав, що хочу перерахувати кошти на рахунок, проте здивована пані директор не повірила і просто кинула трубку. Це мене дуже здивувало і я вирішив поїхати в дитячий будинок і переконати її в чистоті своїх намірів. Тоді в її очах були і сльози, і здивування, і вдячність. Це дуже вразило мене, так розпочалась наша багаторічна співпраця, — згадував у одному з інтерв’ю нашому виданню Араік Мкртчян.

Пан Мкртчян допомагає соціально-незахищеним верствам населення, підтримує обдаровану молодь та навчальні заклади міста, надає допомогу учасникам АТО, підтримує спортсменів, працівників галузі культури та комунальних підприємств міста.

Для того, аби підтримати кандидатуру Араіка Мкртчяна, необхідно:

  1. Зайти в свою електронну пошту.
  2. Надіслати листа на адресу: konkurs.blago@gmail.com.
  3. В листі вказати, що голосуєте за Араіка Мкртчяна.
  4. Вказати своє ПІБ або назву Вашої організації (ОБОВ’ЯЗКОВО!)

Важливо! З однієї електронної адреси оргкомітетом буде зарахований лише один голос, незалежно від кількості голосувань та часу голосування. Голосування триває до 15 березня (включно).

15 Березня, 2018 в 17:46 / Переглядів: 789

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про