Чиї бізнес-інтереси лобіює голова Христинівської РДА?

Бойко Володимир Трохимович – приватний підприємець, депутат Христинівської районної ради, співзасновник та керівник СТОВ «Орадівське», власник та керівник ПП «Хутірець». 

Володимир Бойко – це поплічник двох одіозних  вихідців з Христинівщини: Руслана Рєзніка, який, як відомо з власних джерел, має відношення до заснування “ПП “Хутірець” і донедавна вважався одним із найбагатших прокурорів України, а також першого заступника голови «Київгазу» Сергія Овчарука, відомого своїм земельним рейдерством.

Маючи прокурорські зв’язки Руслан Рєзнік прикривав усі незаконні оборудки місцевої політичної еліти, а Сергій Овчарук, використовуючи власні можливості, забезпечував виграші в судах у земельних справах. Крім того, завдяки величезним можливостям, що дає посада першого заступника голови «Київгазу», саме Сергій Овчарук домігся, аби звичайний педагог з Верхнячки Людмила Денисюк очолила посаду голови Христиніської райдержадміністрації, при цьому попередньо жодного року не займаючи посаду держслужбовця, як того вимагає Закон.

В обмін на постійну підтримку, Людмила Миколаївна “віддячує” своїм покровителям політичними послугами, і її діяльність повністю контролюється Володимиром Бойком.

Після виборів до місцевих рад Бойко Володимир очолив постійну земельну комісію Христинівської райради. Це дозволило підприємцю значно розширити свій бізнес, адже лише за півтора роки політичної діяльності його земельний банк зріс із 600 до 1600 гектарів, в той час як пересічні громадяни роками не можуть отримати земельні наділи, гарантовані їм державою.

Рано чи пізно відбудеться створення Христинівської ОТГ. Сірі кардинали в особі Бойка Володимира, Руслана Рєзніка та Сергія Овчарука готуватимуть Людмилу Денисюк на посаду очільника територіальної громади, тим самим продовжуючи  утримувати всю владу в своїх руках.

Просимо виклалений матеріал вважати зверненням до правоохоронних органів.

14 Березня, 2018 в 06:50 / Переглядів: 3019

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про