У Христинівському районі “гублять” села і піаряться на війні

У смт. Верхнячка Христинівського району, керівником якого є Людмила Денисюк, було придбано житловий будинок для інваліда від війни в АТО 2 групи Коцюруби Сергія Петровича. Витрати на покупку компенсували з державного бюджету в сумі 740 647 гривень, про це повідомляє Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА.

Про це Подія дійсно достойна радощів, якби не одне “але”: середня вартість на житлову нерухомість у Верхнячці складає до 300 000 гривень, в чому можна переконатися за допомогою найвідомішої дошки оголошень в Інтернеті.

Тобто за витрачені кошти посадовці на чолі з головою райдержадміністрації Людмилою Денисюк мали би придбати як мінімум два будинки в селі, якщо не всі три. Навряд чи на Христинівщині немає більше учасників бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов.

Та чи не логічніше було придбати житло за майже 28 тисяч доларів для людини, що потребує спеціальних умов, не в селі, а в місті, тим самим забезпечивши їй змогу безперешкодно при потребі дістати до будь-якого соціально важливого об’єкту?

Вважаємо, що даний факт мав би зацікавити відповідні правоохоронні органи.

Залишається констатувати, що в нелегкий час при владі залишаються ті, хто сміє приписувати собі сумнівні здобутки, а громадяни мусять за це ще й дякувати. Обурює і той факт, що брудний піар голови Христинівської РДА Людмили Денисюк ґрунтується на війні та її учасниках.

Нагадаємо, Христинівщина входить до числа районів, що досі не створили жодної ОТГ. Така ситуація пов’язана з тим, що неефективно працює орган виконавчої влади, а також в деяких випадках є супротив органів місцевого самоврядування. Як результат – у Христинівському районі стало менше на одне село. Мешканці села Синиця прийняли рішення перейти від Христинівського району до Уманського з метою приєднання села до Паланської об’єднаної територіальної громади. Більшістю голосів рішення було прийнято. Тепер дана територіальна одиниця більше не належить до Христинівського району.

6 Березня, 2018 в 11:12 / Переглядів: 2135

Теми: Аналітика,Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про