Офіцер поліції опалював свій будинок газом з потаємної труби

У м. Золотоноша Черкаської області на подвір’ї заможної людини тракторист-екскаваторник ковшем випадково зачепив частину труби, якої там не повинно  бути. Те, що виявилося потім, ніяк не міг передбачити ані тракторист, ані інші робітники, пише видання Біла хата.

У свій час Віктор Іванько працював начальником ОВС Золотоніського району, а дещо пізніше — керівником Золотоніського відділу поліції, після чого, з 2015 року — у Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області заступником начальника відділу поліції та керував сектором кримінальної поліції.

На минулих місцевих виборах навіть балотувався на посаду Золотоніського міського голови та виборці йому не висловили довіри.

У приватному господарстві сімейства Іванькових є кілька опалювальних капітальних гаражів. Ще б пак! Адже кілька автомобілів треба десь ховати від зайвих очей. Принаймні три з них треба не лише приховувати від людської зацікавленості, а й від променів пекучого сонця або ж навпаки, від дощів та злив. І хоча буревій, який пронісся минулого року в Золотоноші, не зачепив міцних підмурок автобоксів, все ж таки частину красивого червоного даху трьохповерхового будинку зірвав. Тож коли треба було ремонтувати височенну покрівлю, довелося майстрам серйозно попрацювати. До речі, авто не якісь там «ланоси» а більш цікавіші: БМВ Х5, Фольсфаген Джетта, Сільвер Фокс.

Сам будинок Іванькових та його все подвір’я навколишній люд називає готелем.

У власності родини Іванькових не лише будинок-палац та окремі маєтки, як от, наприклад, в  привабливій Коробівці, а й магазини, бази відпочинку на берегах швидкоплинних річок та заплав тощо.

А тепер, висловлюючись поліцейською мовою, перейдемо до суті справи.

На початку лютого цього року в господарстві Віктора Іванька сталася аварія — прорвало водогінні труби. На місце аварії викликали бригаду. Та коли тракторист докопувався до аварійного джерела, ковшем зачепив іншу трубу, яка проходила поруч. Роздивився і дуже-дуже здивувався. Довелося доповісти про виявлену знахідку своєму керівництву. А коли керівники прибули на місце, то виявилося, що на подвір’ї господарства пролягає у земляній глибині потаємна труба, по якій до будинку та інших господарських об’єктів шурує неврахований газ. Тобто, до будинку з головної газової труби, яка пролягає офіційно, надходить невеличка кількість кубів для потрібного «показового» обліку, а основне надходження газу, який абсолютно не обліковується, бо тут відсутній лічильник, надходив ось по цій, прихованій трубі.

Але це ще не все. Коли стали розбиратися керівники районного газового господарства та доповіли вищому відомчому начальству в Черкаси, виявилися ще пікантніші подробиці: інженер газового господарства, який раніше давав «добро» на прокладання прихованої труби для постійної крадіжки газу, нині вже працює в обласному центрі.

Розв’язка цієї недавньої кримінальної (якби у нас діяли закони та правопорядок) історії дійшла до логічного (для існуючої системи) завершення — все прикрили, як і нічого не було.

6 Березня, 2018 в 10:19 / Переглядів: 8589

Теми: Кримінал,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про