Команда ФК “Уманьферммаш” припинила існування

Вчора на зустрічі у керівництва ФК «Уманьферммаш» було озвучено остаточне рішення про припинення існування команди.

Про це йдеться на сайті Громадське з посиланням на Уманський футбол.

Це дійсно сумна новина для прихильників футболу нашого краю. Саме для всіх прихильників гри а не лише для симпатиків власне цієї команди.

ФК «Уманьферммаш» проіснував 7 років. Весь цей період машинобудівники були серед лідерів обласного футболу. Про що свідчить факт: «Уманьферммаш» лише двічі за 7 років опинився без нагород, не опускаючись нижче 4 місця. Тричі команда фінішувала другою і ще два рази третьою в чемпіонатах області.

В активі колективу кубок області 2011 року і ще один вихід до фіналу. Найближче до чемпіонського титулу команда була в 2015-му, програвши трішки землякам із ФК «УТК». А найсильнішою команда була в 2013-му. Перші три сезони в комплектуванні складу був явний акцент на місцевих гравців. Тоді і був пік популярності клубу в уманчан. В період же з 2014-го то кардинально змінилося і склад ферммашівців тасувався ледь не щороку за рахунок приїджих «легіонерів». Матчі із земляками, «УТК» і «Базисом» в останні роки стали окрасою сезону не лише на Уманщині а і взагалі в області.

Лютий 24, 2018 в 16:00 / Переглядів: 464

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина