Київське товариство вирізало і вивезло частину трубопроводу, що постачає воду до Умані

 Без водопостачання та водовідведення можуть залишитися жителі Білої Церкви та Умані. Про це пише Вечірня Умань.

Понад 3 роки  вирують  пристрасті навколо комунального водоводу в Білій Церкві.  Причина – труба, яку витребовують київські бізнесмени ТОВ «Новація-1» у водоканалу. Дана мережа використовується з метою очищення питної води(використовується як футляр технологічної мережі для транспортування гіпохлориту натрію), яка подається на міста Біла Церква та  Умань.  Й належить вона громаді міста.

17.02.2018 року стало відомо, що ТОВ “Новація-1″веде розкопки по вилученню трубопровіду в полі, поблизу села Глибічка.  На місце подій прибули директор ТОВ “БІЛОЦЕРКІВВОДА” Тетяна Бойко, мер міста Генадій Дикий та представники правоохоронних органів.  В полі виявлено екскаватор, але без власника.

В полі, де  проводяться земляні роботи, знаходяться високовольтні електричні мережі, пошкодження яких може призвести до повної зупинки водоочистних споруд міста, а це означає, що водопостачання та водовідведення може в будь- який момент припинитися .

До сьогодні, “БІЛОЦЕРКІВВОДА” використовувала даний трубопровід як футляр для технологічної мережі,що  транспортує розчин гіпохлориту натрію, який використовується у процесі очищення питної води.

На даний час розкопано й порізано на шматки майже 500 метрів сталевої труби діаметру 1400 мм. Частину  вже почали вивозити. Трубопровід порожній. Технологічні мережі, які знаходилися в середині трубопроводу, зникли.

Лютий 18, 2018 в 11:56 / Переглядів: 1007

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина