Учасники відомого телешоу із Черкащини продовжили будувати серйозні стосунки (відео)

У новому випуску "Наречена для тата" черкащанин познайомив свою "половинку" із батьками (ВІДЕО)

У новому випуску програми “Наречена для тата” учасники із Черкащини продовжили будувати серйозні стосунки. Юрій Шпілька із села Майданівка на Звенигородщині познайомив Тетяну Сирицю зі своїми батьками. Та, своєю чергою, продемонструвала турботу і хазяйновитість, накривши святковий стіл. З нагоди Дня козацтва, дівчина вручила чоловікам символічні подарунки, пише ВІККА.

Під приводом походу в салон краси, Таня повідомила Юру, що їде у районний центр, чого чоловік не зрозумів. Насправді таким чином дівчина приготувала сюрприз до “чоловічого” дня – подарунки усім представникам сильної статі в сім’ї. Юрій, його син та батько були приємно вражені цим вчинком.

Під час готування страв пара обговорювала делікатні питання. Таня з’ясовувала, чи готовий чоловік до ще однієї дитини, до одруження, адже жінку лякає громадянський шлюб. Через невдалий попередній досвід у стосунках, Юрій Шпілька не поспішає будувати далекоглядні плани, тому все має бути з часом.

Знайомство з батьками Юри минуло успішно. Тато відзначив, що дівчина гарна і говірка. Мама чоловіка вела розмову про майбутнє і навіть пообіцяла допомогти молодій парі обжитися худобою, що змусило Таню зніяковіти.

Лютий 18, 2018 в 11:07 / Переглядів: 2439

Теми: Події,Суспільство,Черкащина